Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg az egyik...

Hogy mondjam meg az egyik legjobb barátnőmnek anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapja. Nagyon szeretné, hogy elmenjek hozzá és utána ő, az egyik barátnője és én elmennénk kicsit ide-oda. Nagyon vár engem (is), ma is beszéltünk telefonon, fel köszöntöttem, mondtam is neki, hogy megyek csak sajnos kicsit késni fogok, mert valami közbe jött. Nem haragudott meg rám, hogy a megbeszélt időpontot kicsit "félretoltam", sőt még ennek ellenére is nagyon vár. Most jön a bibi, hogy sajnos nem tudok mégsem elmenni, mert nagyon fontos dolog jött közbe. Nagyon sajnálom a dolgot, mert az ajándékát is örömmel vittem volna és készültem is a szülinapjára. Most nagyon szomorú vagyok, nem tudom, hogy hogy mondhatnám meg neki, hogy (pedig annyira szerettem volna), de nem tudok elmenni. Biztos szomorú lenne, amit nem szeretnék. Talán kárpolhótnám azzal, ha pl. holnap bepótolhatnám ezt a dolgot. Nem tudom.

Szerintetek? Ti hogy mondanátok meg a helyemben? :-((


Előre is köszönöm a válaszokat!


18/L


2011. márc. 19. 16:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést: *kárpótolhatnám
2011. márc. 19. 16:05
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a barátnődnek, mi jött közbe, nyilván tudja, hogy ez neked nagyon fontos. Esetleg ha meg tudod oldani, akkor intézd el ezt a nagyon fontos dolgot minél előbb, és utána menj el a barátnődhöz.
2011. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod. 8 napig érvényes. Biztos megérti hogy csak holnap érsz rá, ha nem is fog neki jólesni.
2011. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan fontos az a dolog, és el is mondod neki, hogy mi az, akkor a hülye is megérti! Ha nem az, akkor van min aggódnod valóban. :)
2011. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha felhívod és elmondod konkrétan hogy mi jött közbe akkor én a helyében megérteném. Azonban ha olyan smst kapnék tőled, hogy ma nem jó akkor nálam ott lenne a barátságunk vége...


Nem írtad, hogy konkrétan mi jött közbe, de ha nem éppen eszméletlenül fekszel az intenzíven X) (akkor meg hogy is írhatnál ide?!) akkor illik már ott lenned ha már megbeszéltétek és tényleg valóban vár. Nem hiszem hogy nem lehetne azt a privát dolgodat holnapra átteni...gondolom pasi van a dologban?!

2011. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha pasi van a dologban, és azért nem jönnél el az én szülinapomra, attól a perctől nem tekintenélek a barátnőmnek. Pedig nem vagyok sértődös egyáltalán. De ilyenkor a barátnőd a fontosabb.
2011. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség,nagyon sok mindentől megóv. Akkor is ha nem úgy érzed,vagy azt hogy kellemetlen. A nem mondom meg,

meg mit fog hozzá szólni,ferdítés,elhallgatás csak félreértést szül,és nagy sértődés lehet belőle.

Mond el mért nem tudsz menni,és ez neked nagyon nagyon fontos. Ha barátnő megérti.

2011. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettek!

Szépen megoldódott a dolog. Am. nem pasi ügy volt. Még annál is fontosabb. :-)

2011. márc. 24. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Nocsak-nocsak akkor tán nő volt a dologban?


XDDDD


(csak vicceltem)

2011. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D xDD
2011. márc. 25. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!