Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vehetnék a...

Szerintetek mit vehetnék a legjobb barátnőmnek? (szülinap)

Figyelt kérdés

Szóval könyvnek nem örülne, mert mikor névnapjára attam neki, akkor vissza adta hogy nem kell neki.

Most valami olyat szeretnék neki venni aminek biztosan örülni fog.. Szerelmes regényeket szereti, de nem igen szeret olvasni.. Szeretném ha segítenétek ki találni hogy mit vegyek neki ahhoz hogy örüljön.. Én 13L Ő 15L


2011. jún. 27. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

"Szóval könyvnek nem örülne, mert mikor névnapjára attam neki, akkor vissza adta hogy nem kell neki. "


Ekkora parasztot. Meg sem érdemli, hogy vegyél neki valamit, már bocs.

2011. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És egyébként nem attam, hanem adtam
2011. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: Szerintem égőnek találta a mese könyvet, nem haragszom rá.


Második: Az az egy hibát elnézheted :-) Köszönöm azért hogy megosztottad

2011. jún. 27. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Mhhh... mondjuk valami szép bizsu? Én speciel 13 évesen elkezdtem kilövetni a fülemet és vettem egy csomó fülbevalót. Gondolom ismered az ízlését, keress valami olyat, amit hordana.
2011. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pl: egy pohár a nevével

vagy ha vasalja a haját akkor hővédőt.

valami jó pólót csak tudod miket hord kb.

vagy ha nincs semmi ötleted ez is jó:

vegyél egy cipős dobozt elő tegyél bele pénzt majd csomagold be a dobozt. és azt hiszi valami nagy de közbe pénz lesz ott :D ez olyan mulis :$ amúgy meg valami porcelán félét.. ezek jók :D vagy ha hord nyakláncot ilyesmit akkor gravíroztasd bele a nevét... :D ennyi jutott eszembe

2011. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12:15 vagyok meginnt

azért kicsit paraszt volt h vissza adta a könyvet... ink örült volna h kapott valamit. elfogadta volna és maximum oda adta volna valakinek akinek kell -.- csak ennyi :D

2011. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

harmadik válaszoló: Köszönmöm a segítséget, nincs kilövetve a füle, de szereti a gyűrűket.


Negyedik: Köszönöm jó tippek! ;) PL: a Bögre a nevével, az szerintem szupi ;-)


Ödötik: Igen talán igazad van, ez lett volna a helyes tőle

2011. jún. 27. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!