Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok felvetné, hogy...

Ha a párotok felvetné, hogy tavasszal esküdjetek meg 2 tanú előtt, belemennél?

Figyelt kérdés
Szóval ha azt mondaná, hogy a lagzi részt halasszátok későbbre, mondjuk 2-3 év múlva lehetne, de 2 tanú előtt minél hamarabb házasodjatok össze, belemennél?
2010. dec. 6. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én nem mennék bele, mert van egy elképzelt "forgatókönyvem" arról, milyen lesz ha kimondom az "igen"-t az oldalán.

Semmi nagy felhajtás, se tüzijáték se semmi...de a legjobb barátok és a családtagok azért legyenek ott...

Mindennél felemelőbb érzés lesz számomra táncolni édesapámmal és az Ő édesapjával majd az esküvőn. Erről régóta álmodom. Nem szeretném kihagyni...nekem ez sokat jelent.

2010. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy szerintem 2-3 év múlva nem lenne ugyanaz a "hatás"...így nem szeretném
2010. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Repdesnék az örömtől és természetesen igent mondanék:) Nekem az bőven elég lenne a boldogsághoz, hogy a feleségének szeretne, kit érdekelne az álomesküvő? Az meg hogy a család nincs ott...biztos sajnálnám kicsit, és tartanánk egy bulit utána, de az esküvőre mi ketten kellünk, rólunk szól. Boldogan hozzámennék tavasszal két tanú előtt!:)
2010. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Titokban esküdni? Annak mi értelme? Én így is tudom, hogy összetartozunk, a papír ma már nem jelent semmit.

Ha nekem esküvőm lenne, én sem akarnék nagyot, és még csak véletlenül sem egyházit. Inkább egy kötetlenebb összejövetelt, nem pedig a hagyományos mulatós-dáridós partit..

Ha pedig már egyszer kimondtátok az igent, tuti hogy 2-3 év múlva már eszetekbe sem jut újabb - nagyobb - esküvőt rendezni. Addigra már feleslegesnek fogjátok tartani szerintem..

2010. dec. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én is valszeg igent mondanék. Utálom a nagy felhajtásos esküvőket ahol van 200 fő, sokan nem is ismerik a többi vendéget. Táncolni sem szeretek, és a lakodalmas zenétől is kimegy a hajam.

Ezért jutott eszembe ez a 2 tanús megoldás. Utána esetleg lenne egy ünnepi ebéd a családdal...vagyis a fontosabb családtagokkal...meg egy buli a barátokkal.

2010. dec. 7. 06:09
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha igazán szerettem és tudom hogy ő az igazi és vele akarom leélni az egész életemet akkor igen. Mert nem a hatalmas lagzi sőt nem is a nagy fehér ruha vagy az ünnepi torta ami igazán számít hanem az hogy két ember őszintén szeresse egymást. Minden előítélet nélkül, hogy még akkor is úgy érzed te vagy a leggazdagabb a világon mikor nincs semmit. Ha szomorú vagy egy mosolyával képes felvidítani. Ezek számítanak igazán.
2010. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, kedves utolsó
2010. dec. 7. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!