Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen könyvet vegyek Anyunak...

Milyen könyvet vegyek Anyunak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeret olvasni, ezt a jó tulajdonságát én is örököltem. Valamilyen krimi, vagy romantikus regény lenne jó, legvégső esetben szépirodalom, mert azt is szereti. Először egy Shakespeare kötetre gondoltam, utána Hugh Laurie - A balek c. könyvére, most meg nem tudom, mi felelne meg. Szerintetek?
2010. dec. 8. 13:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Oppá, még annyi ehhez, hogy nagymamámnak valami dísztárgyat vennék, esetleg egy ágyneműt, vagy egy szép sálat. Interneten hol tudok ilyet rendelni? Ha ismertek megbízható oldalt, kérek 1 linket.:) Köszi!
2010. dec. 8. 13:20
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is imádok olvasni,és szinte minden kategóriában.(mondjuk a vámpíros divat könyveket kihagyom,,,)

Volt szerencsém elolvasni Hugh Laurie - A balek c. könyvét..Én nem ajánlom senkinek mert nem olyan jó könyv.Az ember végig olvassa,de 1 héttel később már nem is emlékszik arra,hogy mit olvasott..

Anyukádnak inkább olyan kategóriájú könyvet vegyél amit nagyon szeret.Írtad,hogy szereti a krimi könyveket.Akkor ajánlom az Agatha Christie krimi regényeit..Szereti a romantikus könyveket? Akkor vedd meg neki az Elfújta a szél című könyvet..

Én a fiamtól mindig könyvet kapok,és ő megoldja okosan avval,hogy megnézi,hogy a kedvenc íróim könyveiből mi nincs még meg,és azokat veszi meg..Ennek meg nagyon örülők,mert amúgy szeretném az összes könyvüket megszerezni..

Talán néz ennek is utána..Ha szereti Stephen KIng regényeit akkor vegyél tőle egy könyvet,és bővítsd a könyvtárát..Ha mondjuk Shakespeare van sok,akkor vedd meg azt ami még hiányzik..

Egyébként a könyv a legszebb ajándék..

2010. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Valamilyen krimi, vagy romantikus regény lenne jó, legvégső esetben szépirodalom, mert azt is szereti. Először egy Shakespeare kötetre gondoltam, utána Hugh Laurie - A balek c. könyvére,"

Vedd meg valamelyiket,elvégre az ÉDESANYÁD, miért kell idegeneket kérdezni ,ha tudod, mit szeret?

2010. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

az ágyneműre reagálnék: [link]

igaz nem nagy a választék, de amik vannak nagyon szépek szerintem. nézelődj itt szét.

2010. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Dan Brown könyveit ajánlom. Eddig olvastam: daVinci kod, Angyalok és démonok, Rejtélyes jel.

Tudom, tudom, most regálnak a szkeptikusok. De nekem nagyon tetszett, izgultam, nem tudtam letenni egyiket sem. Krimi, rejtély, titkok, kaland, történelem, kultúra.

2010. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Romantikus regény anyukádnak: Danielle Steel könyvek! Édesanyám mindig örül neki! :)
2010. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rengeteg Danielle Steel regénye van már, és egyiket sem olvasta, vagy amelyiket igen, az szerinte sz@r. Pár napja olvasott egyet, amit anyósom adott kölcsön, és pocskondiázta az egész történetet. :S
2010. dec. 8. 14:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Hugh Laurie - A balek-ot ne vedd szerintem,én tavaly megvettem anyumnak és nem tetszett neki.elolvasta,de mikor kölcsön akartam kérni,azt mondta nem érdemes.

viszont ajánlom Jean Sasson könyveit, szerintem nagyon jók.

2010. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Meglep,hogy nem szereti Danielle Steel könyveit,mert annyira nem rosszak. Nekem nem tartozik a kedvenc íróim közé,de van pár könyv ami nagyon jó tőle.A hullócsillagom könyvén a végén sírtam..

Ha egy világhírű írónő könyveit pocskondiázza akkor nem igazán fogok tanácsot adni,hogy milyen könyvet vegyél,mert akkor semelyik nem lesz neki jó.

Dan Brown könyvet én is olvastam,és én is ajánlom,bár anyukád reakciója a Steel könyvek iránt szerintem ez sem fog bejönni neki.Ugyanis Brown könyveknél nem árt gondolkodni is...

Szerintem vegyél neki szakácskönyveket,hátha az jó lesz neki..

2010. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Laurie könyv nagyon vacak, ember amennyire jó színész annyira sz@r írónak, de legalább a lektorban lehetett volna annyi hogy átolvassa és kigyomlálja a logikai bukfenceket benne.
2010. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!