Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ötlet...

Szerintetek milyen ötlet sütiket/bonbonokat csinálni karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
MInden évben kézzel csinálok dolgokat a szeretteimnek, szeretek varrni, ékszereket készíteni ilyesmik, de mostanában nagyon szeretek sütni is, igazából gondolkozom rajta hogy cukrász legyek. Szerintetek milyen ötlet lenne bonbonokat (mindenféle tölteléket csinálnék bele, mandulát ilyesmi) adni karácsonyi ajándéknak? Szépen betennem mondjuk valami karácsonyias dobozba. Nagyszüleimnek gondoltam illetve nagynénémnek. Vagy ez túl kevés ajándék mert rögtön elfogy? Szerintetek? 17/l
2010. dec. 8. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én idén ilyeneket fogok csinálni:

[link]

2010. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jó ötlet szerintem. :)
2010. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tök jó, hajrá!

itt is találhatsz ötleteket: [link]

2010. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én is örülnék.
2010. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Fú, tök szuper ötlet!

Ezek szerint neked van bonbonkészítő "felszerelésed"?

Én nagyon örülnék egy kis doboz saját készítésű bonbonnak, állati kreatív dolog lehet :). Erőteljesen gondolkozz el, hogy szeretnél-e cukrász lenni :).

2010. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is ugyanerre készülök, hajrá!
2010. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez jó, én is ilyet találtam ki, meg aszalt gyümölcsös édességeket.
2010. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor jó :) De szerintetek számít ez ajándéknak? Úgyértem rögtön megeszik és nem marad emlékük
2010. dec. 8. 23:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! A barátomnak én is hasonlót akartam adni, csak én vettem volna marcipánt, de lehet inkább sütök valami marcipános sütit és belerakom egy kis díszdobozba. Köszi az ötletet. :) Emellé kap egy levelet, amin rajta lesz, hogy mi is az igazi ajándéka, egy meglepetés hétvége messze az otthonunktól, de valamit mindenképp szerettem volna adni neki Szenteste. Mégegyszer, köszönöm az ötletet, sokkal jobb lesz így, mintha megvásárolt dolgokkal tömködök tele egy dobozkát. :) Kellemes ünnepeket!
2010. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én biztos, hogy ilyen ajándék esetében azonnal lefotóznám magamnak, és szerintem direkt meghagynék egy párat nézegetni :). Ha meg megeszik nagy kaland :).

Bár gondolom felesleges a tanács, de bonbont fogyasztás előtt legalább két nappal hamarabb érdemes elkészíteni, hogy jól összeérjenek az ízek.

2010. dec. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!