Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bántó? Szerintetek jó...

Nem bántó? Szerintetek jó ötlet? Tehát arra gondoltam hogy karácsonyi ajándék az lesz a bátyámnak és a feleségének ha berendeztettem a gyerek szobát és minden felszereltséggel.

Figyelt kérdés
Még csak 6 hónapos a sógornőm. Nem sértődnétek meg? Köszönöm a válaszokat. 26N
2010. dec. 18. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Volt tavaly is ilyen kérdés....hát ha ennyi pénzt tudsz rájuk szánni az nagyon jó,ugyanis nem párezer forint egy gyerekszoba...
2010. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne legyen teljesen meglepetés, nem ártana egyeztetni a leendő szülőkkel. Nem biztos, hogy a Te ízlésed fedi az ő ízlésüket, nem biztos, hogy ugyanolyan elrendezésben szeretnék betenni a bútorokat, ahogyan Te. De az alapötlet jó!
2010. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen az, hogy megmondod nekik, hogy van rá X összeg keretnek. Abból vegyenek meg mindent ami szükséges és te majd kifizeted!
2010. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet, csak nem így.

Lehet, hogy kínosan éreznék magukat ennyi pénztől (mert a gyerekszobát berendezni nem 20 ezer forint). Inkább ajánld fel, hogy válasszák ki pl. a kiságyat és szőnyeget, és azt te fizeted. A lényeg, hogy ők választhassanak, elvégre az ő gyermekük lesz.

2010. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon jó ötlet, de tényleg nem úgy, hogy egy-az egyben megcsinálod Nekik, hanem megbeszélitek, hogy valamennyi részét kifizeted, de nézzék ki Ők, vagy vegyék is meg amit szeretnének. Amikor babát vár az ember - és utána is - nagyon tud örülni minden segítségnek, minden fillérnek helyen van, nem olcsó dolog a gyermekvállalás/nevelés... :)

Ha mégis az egész berendezést Te szeretnéd fizetni, akkor is beszéljétek meg, hogy miből milyet szeretnének, vagy ha tudod milyen az ízlésük, akkor, de csakis akkor, ha biztos, hogy nem választasz mellé, akkor csináld meg egyedül... Inkább mégis beszéld meg, az a biztos. :))))

2010. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

13:45-ös vagyok.

Nálunk minden a páromra meg a szüleimre volt bízva, mert be kellett feküdnöm a kórházba, a szoba meg még sehogy nem állt. Én maximálisan megbíztam bennük, tudtam, hogy csakis jót vehetnek, úgy is lett. Mondjuk én amúgyis nehezen tudok ilyenekben (is) dönteni.

2010. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
én nem tenném....nem vagyok babonás, de szerintem jobb megvárni, amíg megszületik.
2010. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja,vrni kiságy pelenkázó megvételéről amig megszületik s utána gyerekkel menni vásárolni.szerintem aranyos ötlet de már biztos Megszületett a kicsi...
2014. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem ez klassz ajándék lesz. biztos örülnek majd neki.
2016. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!