Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt az édesanyja, de az...

Meghalt az édesanyja, de az apja nagyon hamar becsajozott. Hogyan kellene viszonyulnia ehhez a kislánynak?

Figyelt kérdés

A kislány 12 éves volt mikor meghalt az édesanyja, 3 évig küzdött a rákkal. Az apa, bár szerette az anyukát kb 3 hónap múlva becsajozott. 1-2 hónapig titkolta a kislány előtt, de meghallotta a lány, hogy az apa hogyan ecseteli a haveroknak, hogy ilyen olyan jó nő, meg hogy mennyire szerelmes, meg hogy milyen vele az ágyban stb. A lánynak ez nagyon fájt, és utálja a nőt a mai napig. (5 év telt el kb) Az apa nem mutatta be a lánynak a nőt az évek folyamán, mert félt hogy nehogy nekiessen, mivel k*rva-ként emlegeti a nőt.


Szerintetek a kislány hibája, hogy nem tudta elfogadni a nőt, vagy az apáé, hogy nem figyelt a gyerekre?


2010. dec. 9. 13:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
nekem még 21 éves fejjel is szarul esne ez a szituáció és hasonlóan reagálnék. szerintem az apa a hibás. vagy nem kellett volna benőznie, vagy ügyesen kellett volna titkolnia. a kislány valószínű azt gondolja, hogy nem is szerette az anyukáját az apja.
2010. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az apa hibája.3hónap után csajozott be... komoly..Sajnálom a kislányt..
2010. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
És az apa meg rendszeresen azzal nyaggatja a mai napig a lányt, hogy: miért nem akarod megismerni? Olyan rendes, kedves nő, nagyon szeretem őt. Meg szokott olyat, hogy ha a lány suliban van, akkor felviszi a nőt a lakásba. De csak amíg a lány nincs otthon. És akkor kitakaríttatja vele a lakást meg ilyenek...
2010. dec. 9. 14:02
 4/43 anonim ***** válasza:
te vagy a nő?
2010. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos mindig rosszul eső dolog, nem lehet rá megfelelő időt találni, hogy bevallja az új nőt. Viszont nagyon el lehet rontani, ahogyan azt tette is az apuka, szóval ezekre főleg egy kisgyereknél nagyon oda kellene figyelni!
2010. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Úgy látom, azért az a becsajozás elég hosszú kapcsolatra sikeredett.

Nem ártott volna az apának leülnie a lányával és megbeszélni, hogy ő ettől még szerette az anyukáját, fáj a halála neki is, de felnőtt ember, szüksége van társas kapcsolatra is. Meddig kellett volna várnia az apának? Évekig? Mázlija volt, hogy ilyen gyorsan kapott egy második lehetőséget az élettől.

Már régen bemutathatta volna a nőt, hogy ismerkedjenek össze a lánnyal, nem elbújtatni a kapcsolatot, ha az ennyire komoly.

2010. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Jah meg volt olyan, hogy az apa vett egy új autót. És a régit, ami nem volt egy új autó, mert 14 év körüli kocsi volt (kb 200.000 Ft) odaadta ingyen a nőnek. Hát én ezen kiakadtam. Meg elvitte nagybevásárolni a nőt, meg annak a gyerekét kirándulni stb. És a saját lányát meg otthon hagyta, illetve meg sem mondta hogy hova megy...
2010. dec. 9. 14:06
 8/43 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ha esetleg Te vagy ez a nő, akkor azt javasolnám, hogy beszélj a lánnyal. Tartsatok össze, ti hárman, ha már az elejét úgy elrontottátok. A halál nagyon rossz dolog, és biztosan még most is nagyon rosszul érzi magát emiatt, ezért kellene beszélnetek róla. Egy életetek van, békességben éljétek le.
2010. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, most látom, hogy itt egész más a helyzet... Szép, mondhatom... Erre már nem tudok mit írni, szégyellje magát a férfi.
2010. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem az apa hibája.3hónap után csajozott be"


Csajozni akkor kell ha van alany hozzá ennyit illő volna tudni! Az nem úgy megy hogy várok ugyan miert és mire? És a gyereknek soha semilyen joga nincs az apja nőjét k*****ént emlegetni.Nemigen szereti az apját ha így viselkedik! Az beteg dolog ha valaki egy halottól nem tud elszakadni!

2010. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!