Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Faterom 30év házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faterom 30év házasság után "becsajozott" és most az új kapcsolata miatt szeretne elválni. Ha édesanyám nem megy bele, hogy közös megegyezéssel váljanak, állítólag az hosszú időbe, és sok pénzbe fog kerülni. Így van ez? Miben tudok segíteni nekik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos te semmiben. Jobb ebbe belefolyni. Te max. csak hátráltatnád őket...
2009. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Igaz,hogy hosszú ideig is eltarthat,ha nem közös megegyezéssel válnak.Illetve,ha nem tudnak megegyezni a vagyonon.Te maradjál ki belőle szerintem,Neked mind a kettőt tisztelni,szeretni kell,hiszen a szüleid.Ha bármelyik pártjára állnál,csak a másik fél haragját váltanád ki.
2009. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
74%
Talán abban tudnál segíteni, hogy elmondod: ha már a válás mellett döntöttek, akkor azt emberi módon tegyék. Ne tegyék tönkre egy "balhés" válással az elmúlt 30 évet, mert az minden szempontból tönkre tenné őket. Ha már végleges a döntés, ne alázzák meg egymást.
2009. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Neszivass ***** válasza:
75%

...mert az nem elég megalázó egy nőnek, anyának, hogy 30 év után lecserélik, mi? :-)


Apáddal beszélj, vedd rá, hogy ha már ekkorát taposott anyád lelkébe, akkor legyen annyira nagyvonalú, hogy nem nyafog a vagyon miatt. Neki már úgyis van új nője...

Anyádnak remélhetőleg nem habzik be a szája és nem akarja kisemmizni bosszúból, mert akkor durva lesz.

2009. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem maradj ki, azzal segítesz a legtöbbet. Ha nem tartoznak össze, mindegy, mennyi ideje voltak együtt, maradj ki, és hagyd, hogy elváljanak. Együtt maradni úgy, hogy akár csak az egyik fél nem érzi jól magát a kapcsolatban, az egész család életét megkeseríti, ezt én gyerekként tapasztaltam sajnos, és azt kívánom, bárcsak elváltak volna.
2009. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Férfi vagyok de remélem apád két szék közül a pad alá esik!!! Ilyet megtenni egy családdal, anyukádnak kitartást. 33/f
2009. dec. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz segíteni rajtuk. Nálunk ugyanez volt a helyzet. Szerencsére megegyeztek, és így "csak " pár százezerbe került a válás. Különben fizethetitek az illetékeket, az ügyvédeknek minden fordulóval több és több pénzt..
2009. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!