Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit készítsek karácsonra?

Mit készítsek karácsonra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 15:49
 1/4 A kérdező kommentje:
*karácsonyra* ||| 8. osztályos vagyok és 6-an vagyunk lányok az osztályban. Nagyon ragaszkodunk egymáshoz és valami aranyos kis aproságot szerték készíteni nekik, ami rólunk szól. Gondoltam arra, hogy képet kereteztetek be, de nincs annyi pénzem. (Előre is köszi az ötleteket)
2010. dec. 9. 15:53
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem süss muffinokat, vagy valami másmilyen sütit. Biztos örülnének neki.
2010. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem sütsz valamit?

Én például egy hatalmas mézeskalács házat csinálok, mindenféle dekorációval...bár lehet, hogy ezt te még nem tudnád elkészíteni, de sima mézeskalács sütiket anyukád segítségével biztosan. Szépen csinálnál hozzá porcukorból és tojásfehérjéből fehér mázat, amivel különlegessé tehetnéd. Pl, ráírhatnád a nevüket mindenféle díszítéssel!

Remélem tudtam segíteni.

20/L

2010. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen jó ötlet. :D
2010. dec. 9. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!