Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy bár megcsúnyúlta...

Létezik, hogy bár megcsúnyúltam, ugyanúgy kívánjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már van egy 2 éves gyermekem, és 6 hónapos terhes vagyok a másodikkal. Szülés előtt tényleg csinos nőnek gondolhattam magam, ezt éreztem a környezetem viselkedésén, és a férjem is egy olyan típusú férfi, aki nagyon igényes a partnerére. Aztán szültem, majd 17 hónapig szoptattam. A korábban feszes, izmos hasam csupa stria, a kerek formás ciciből lógó mell lett. Hiába fogytam vissza eredeti súlyomra, mégis "szétesett" a testem. Sajnos a szépségem ápolására sincs annyi időm, mint rég. Kevés az önbizalmam. Nem tudom elhinni, hogy a férjem közeledése őszinte. Szívesen szeretkezik velem, kezdeményez is, de mikor szóba hozom a testem változásait, mindig csak annyit mond, hogy: Hiszen anya lettél.

A női hiúságomnak ez inkább árt, mint használ. Tudjátok, kicsit olyasmmit várnék, mint pl: Á, egyáltalán nem feltünő, észre sem vettem, stb....

Mindig olyan érzésem van, mintha csak olyasféle testvéri szeretetet érezne irántam. Főleg azért nem hiszem el, hogy tetszem így neki, mert a babák előtt mindig kritizálta a kevébé tökéletes alakú nőket.


2010. dec. 9. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Ez azt jelenti, hogy számára anyaként is gyönyörű vagy. Egy anya nem csúnya! Hiszen, írod, hogy ugyanúgy kíván, akkor nem nézhet rád testvérként! Én is szültem, rajtam is vannak striák, a mellem is megereszkedett, de a párom szerint így is szép vagyok. Attól, hogy nem hangoztatja, attól még ugyanúgy szeret és kíván is!
2010. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: természetes számára, hogy Anyaként így nézel ki. És igaza van! Ha kezdeményez is, akkor egy szavad sem lehet tényleg!
2010. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
Nyilvánvaló hogy már nem tetszel neki annyira mint régen feszesen, de mivel nem felszínes elfogad így is.Azt nem értem miért várod, hogy azt mondja észre sem vette, nem feltűnő mert ahogy leírtad igen is az, jobb lenne ha hazudna?
2010. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó te milyen kedves vagy!:S:S:S:S
2010. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, jobb, ha közli, hogy így is tetszel neki, mintha azt mondaná, hogy Á észre sem vettem.. stb. Most komolyan, akkor úgy lennél vele, hogy hülyének néz ez téged? Ki az a hülye, aki beveszi, hogy nem lehet észre sem venni?
2010. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Első és második vagyok: egy kapcsolat régen rossz, ha csak a külsőségekről szól. Nálatok egyértelműen nem ez van! Örülj neki és légy boldog!
2010. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő azt mondja, akkor szerintem úgy van. A babák előtt lehet, még mást helyezett előtérbe.. Most azonban tudja, hogy feláldoztad a számodra ideális alakodat azért, hogy életet adj az ő gyerekének. Már sosem úgy fog rád nézni, mint a többi nőre az utcán, hiszen te a gyermekeinek anyja vagy, és könnyel lehet, nem is ugyanazért szeret, mint mikor megismerkedtetek. De ezt ne bánd.. ettől lesz tartós egy kapcsolat. A férfiak is változhatnak, ha apa lesz belőlük. Inkább azokkal van a baj, akik képtelenek elviselni a nő testében lezajló változásokat, pedig közös megegyezés alapján születik a baba..

Amúgy fiatal vagy, helyrejöhet még az alakod! És még jobban is fogod értékelni..

2010. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Létezik. Mert az, hogy kíván, nem csak azon múlik, hogy hogy nézel ki. Látja, hogy megváltoztál, de valószínűleg büszke rád, hogy gyerekkel ajándékoztad meg. Ezen kívül szeret.

Ne aggódj feleslegesen, mert azzal akár tönkre is teheted a házasságod. Örülj annak, hogy kíván, igyekezz a lehetőségeidhez képest csinos, ápolt lenni, nem lesz ezzel semmi gond. A férjed férfi, ha baja lenne valamivel, úgyis elmondaná.

2010. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez igy tök jó...Így tudod hogy nem a testedért szeret,hanem azért amilyen ember vagy...Gyermeket szültél neki,az legyen a legkevesebb gondotok,hogy megereszkedett a melled...(Nekem nincs még gyerekem,de nekem is vannak ilyen csíkok a hasamon,vagy mi.A sok fogyástól,stb)

Örülj,hogy ilyen párod van!

2010. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Szültél neki egy gyermeket! Ennél nagyobb ajándék nincs a földön! Természetes, hogy ugyan ugy tetszel neki talán még jobban is! :)
2010. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!