Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar szexelni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni? Mit tegyek hogy jobban kívánjon?

Figyelt kérdés

5éve vagyunk együtt a párommal,nagyon szeretjük egymást,már babát,esküvőt is tervezünk..de valahogy a szex nem nagyon megy! Ő 33éves én 20! Sajnos kb havi 1x szexelünk,ami nekem nagyon kevés..ő sosem jönne próbálkozni,azt a havi egyet is nagyon nehezen tudom kicsikarni! Ő azt mondja hogy kiégett,mert régen annyi nője volt..meg hogy fáradt(ez logikus mert reggel 9től este 10ig dolgozik,nagyon feszített tempóban),a legjobb haverja azt mondja hogy neki élni sem lenne kedve ennyi munka után,nem hogy még szexeni!

Tudom hogy szeret sőt ő is hozta fel a baba témát..de valahogy nagyon nehéz eljutnunk odáig! Lehet bennem is van a hiba,mert ezt mindig felhozom neki,és rámenős is vagyok! Én már nem úgy közelítem meg amikor szexre kerülhetne a sor,már nincsenek praktikáim,ötletem sincs,hogy hogy tudnám felizgatni..mikor belekezdenék hogy akkor most és ő meg izél hogy ne nyúlkálj meg ilyenek akkor a pumpa fel megy az agyamba és a szex helyet inkább elkezdek ugatni vele...sajnos annyira belefáradtam hogy nő létemre nekem kell mennem utána! Már ebből kifolyólag meg is csaltam őt,ami bánok,de akkor fél évig hozzám sem nyúlt!!

Egyébként minden rendben van köztünk,régen sokat szexeltünk,de most....

Segítsetek kérlek.


2011. jan. 30. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem valahogy ruházatilag lepd meg:)
2011. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer mikor haza ér várd valami sexi ruhában:),egy kis hangulatos zene mellet lehet lene kedve hozzá öhöm a ruha elégé nyitott legyen:)

a koromat nem árulom el cask azt hogy féri vagyok:)és én ennek örülnék:)Sok sikert:)Elöző voltam:)

2011. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki megunja a párját akkor azon se ruha se zene se semmmi nem segíthet:(
2011. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!