Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit tehetnék, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tehetnék, hogy a párom jobban kívánjon? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Még nem feküdtünk le a párommal, de én már szeretném. (Ő nem biztos) Már egyikőnk sem szűz. A kérdésem az lenne, hogy Ti mire gerjedtek be? Amitől biztos, hogy menne..?

Nem arra gondolok,hogy cumizzam le, és verjem ki Neki. Hanem valami komolyabb választ várnék:)

én 18/L

ő 18/F.


2011. jan. 26. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Cumizd le, vagy verd ki neki.
2011. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bretso ***** válasza:
100%
Kezdj el vetkőzni előtte, ha attól nem indul be, az mindenképpen fura.
2011. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy nagy praktika kell hozzá. Ülj szemből az ölébe és csókold meg!
2011. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezd el simogatni, közeledj az érzékenyebb pontok felé szépen lassan, közben nézz rá úgy, mintha felfalnád a szemeddel, adj a testére puszit, csókolgasd stb.
2011. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, különösen az első alkalom esetében gyakorlatilag tökmindegy, mit csinálsz, úgyis kíánni fog :)
2011. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na most basszus...

Bocs kedves kérdező, nem konkrétan miattad akadok ki, csak most jött el az a pillanat. Az ilyen jellegű kérdéseknek megvan a maga helye, és ez már nem az első. Nem tudom miért hiszik azt egyre többen, hogy lassan a szex-el kapcsolatos kérdéseiket is a családi kategóriába kell írni. Rohadtul nem ide tartozik. A te párkapcsolatod sem ide tartozik, (persze biztos nagyon szeretnéd, de srác nem a családod része, a nemi életetek meg aztán pláne nem) ott van a szerelem-szex-párkapcsolatok témakör. Fejezzétek ezt be. Ennyi erővel a válás témakörbe kiírhatnék egy olyat, hogy hová utazzak nyáron nyaralni.

2011. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, azért ide írtam, mert a szerelem-szex témakörbe eléggé komolytalan válaszok vannak. És ide inkább a felnőttek járnak úgy gondolom. ezért is írtam ide! de elnézést azért.
2011. jan. 26. 20:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Bonts fel a fogaddal egy sört, nyomd a kezébe, majd cumizd le és verd ki neki.
2011. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, attól, direkt le írtam, hogy nem a szopásra gondoltam, és nem is arra, hogy kiverjem Neki:) Ha meg nem tudsz normális választ írni, akkor ne is írj semmit!

Vagy olvasd el normálisan a kérdést:)

2011. jan. 27. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!