Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom a férjem testvérének...

Anyósom a férjem testvérének élettársának megengedte, hogy tegezze, nekem viszont a mai napig nem. Vajon miért? (jóval hosszabb ideje vagyok már a férjemmel, mint a sógor élettársa a sógorommal).

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb bajod ne legyen anyóspajtással.
2010. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem adódot még ugy a helyzet! Remélem... :(
2010. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát adódhatott volna már... Unokája is van már a mi részünkről.
2010. dec. 9. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez a helyzet DE míg a sógornőm élettársa majdnem egy idős anyósékkal,én meg jóval fiatalabb vagyok, így nem zavar.

Mondjuk amúgy se jönni a számra hogy tegezzen Őket.

A férjem is magázza anyumat.

2010. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindez oké, nem is zavarna, meg eszembe se jutott volna, ha ennél a csajnál nem állna fenn a tegezés.
2010. dec. 9. 17:29
 6/7 anonim válasza:
Nem vagy a szivecsücske,és valószinű nem is leszel,a pároddal szeressétek egymást és akkor kiis áll melletted a pártodat fogja.Ne csüggedj nálunk is hasonló a hejzet vagyis a másik a kedvenc, pedig nálunk volt az első unokája.
2010. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy jelen voltál, amikor megtörtént a tegeződés? Nem lehet, hogy az élettársa tett rá valamilyen erős célzást? Nekem van egy barátnőm, aki ilyen téren eléggé paraszt, és ahogy betöltötte a 18-at, mindenkit elkezdett tegezni. Persze lehet, hogy tényleg szimpatikusabb neki és azért, de nem jelenti azt, hogy veled baja lenne, csak mondjuk vele barátkzna, Rád meg mint az unokái anyjára tekint. Előfordulhat ez is.
2010. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!