Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » :@ megmondjam apa testvérének?...

:@ megmondjam apa testvérének? 11/L

Figyelt kérdés

A tesóm szobájába van, sütöttem sütit és nem tudom megenni normálisan, mert büfög, fingik mint egy malac, beleiszik mindenbe, holott már anya mondta neki, h van pohár, mi nem szoktunk beleinni:@

Megmondjam neki, h ez már nagyon idegesítő és, h nem lehet ennyire paraszt?+még mamáékkal él 44 éves.chh.-_-"

Köszönöm a Válaszokat=)


2011. ápr. 20. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki!
2011. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj az illetővel,hogy azt még egy 11 éves is tudja,hogy illetlen amit művel. Ha tojik rá,irány valamelyik szülő és vedd rá,hogy beszéljen vele.
2011. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Meg hát!
2011. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Már ha anyukád is próbálta akkor hiába teszed. Aki 44 évesen az annyán és testvérén élősködik attól mást ne várj. Próbálj meg nem figyelni rá. De ha úgy érzed hogy apukád hatással lehet rá akkor ne várj tovább, szólj neki.
2011. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy, ha a tesód 44? És mindig ilyen volt?
2011. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy, ha a tesód 44? És mindig ilyen volt?


Nem a tesója. A nagybátyja, aki a tesója szobájában van.

2011. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, a szüleidet nem zavarja ez a viselkedése az apukád testvérének? Egyébként meg sajnos én úgy tapasztalom, hogy a kutyából nem szokott szalonna lenni, és 44 évesen már vajmi kevés esélye van, hogy változzon. Hacsak nem ismerkedne meg egy nővel, aki előtt moderálná magát! Erre van esély?
2011. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne ott edd a sütit,ahol ő van,hanem a saját szobádban vagy a konyhában. Akkor nem fog zavarni.
2011. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy gáz a nagybátyád viselkedése is, de ugyanolyan gáz ilyen trágárságokat is hallani egy kislány szájából.
2011. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem finoman mond meg neki, hogy ez téged mennyire taszít.És hogy viselkedjen. Ezen nem sértődhet meg.
2011. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!