Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanítom hogy anyunak a...

Gyanítom hogy anyunak a testvérének a lánya ellopta a telóm!?

Figyelt kérdés

Szóval nincs az egész házba sehol a telefonom, erről a csajról tudni kell hogy már lopott tőlünk, több mint 60! ezer forintot... Most meg attól félek Ő rakta zsebre a telefonomat is :-'( Szóval, nincs az egész házba a telefonom sehol.. Nem vittem ki, így nem hagytam kint sem... Itt volt a szobámba, vagy kint volt az előszobába... :-( Nincs meg a telefonom

Ma jöttek anyunak a tesójáék... 3 Napja kaptam a telefont... :-(

Mindjárt bőgők


2011. jún. 22. 13:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
53%
Igen, gyanítod.
2011. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
84%
próbáltad már megcsörgetni a telefonod??
2011. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod a lányt, és megkérdezed hogy ő vagy az anyukája nem emlékszik-e merre lehet a telefonod, nem látták-e valahol a házban. Ha a válasz nem, mondd el, hogy basszus akkor mehetek a rendőrsége bejelenteni a lopást, elmondod, hogy a barátnődnek is ellopták valamelyik héten a telefonját és bejelentett, a rendőrök meg valami új technika segítségével megtalálták. Nálam ez bevált tavaly, egy nyári táborból tűnt el a telefonom, ebédkor felvetettem a gyerekeknek a problémát, mire végeztünk az ebéddel a telefonom visszakerült a szobámba :))
2011. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Már mindent megnéztem de sehol nincs, reggel még a SZOBÁMBA FM rádiót hallgattam :-( Utánna leraktam számitógép asztalra... És itt volt eglsz délután... És most hogy jövök be, már nincs itt...
2011. jún. 22. 13:34
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

hívd fel a telefont, ha kicsöng és ott van a házban akkor meg lesz.

Ha meg nem akkor keressétek fel a lányt és kérdezzétek meg, hogy nem-e a kezéhez tapadt véletlenül a telefonod.

És tegyetek feljelentést a rendőségen, ha csak ők voltak ott, akkor őket is kifogják hallgatni.

2011. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Hívd anyukádat félre és mond el neki.Semmit nem érsz azzal el ha sírsz utána :S szurkolok hogy meglegyen!
2011. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már felhívni egy másik telefonról a saját számodat?
2011. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a gyanú nem elég ahhoz, hogy lerohand. Minden okod megvan, hogy ezt feltételezd, de be kell bizonyítanod, hogy valóban ő tette el. Ha még ott vannak, akkor csörgesd a telefont, vagy bármi.
2011. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Itt vannak!! Lehet tényleg megcsörgetem! :-'(
2011. jún. 22. 13:39
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el anyukádnak, mert ha magadban vádaskodsz, nem érsz el semmit :(
2011. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!