Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-18 év körüli lányok, minek...

17-18 év körüli lányok, minek örülnétek karácsonykor?

Figyelt kérdés
Persze mindenkitől várom az ötleteket, húgomnak szeretnék venni valamit.
2010. dec. 10. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy sminkkészletnek nagyon örülnék.Ezenkívül még ruháknak, és ékszereknek,de persze ez függ attól is,hogy a testvéred milyen tipusú.Például,sportos?Milyen dolgokat szeret?Mihez áll a legközelebb a szíve? Ezeket nem tudom,úgyhogy ebben sajnos nem tudok segíteni.Minden lány másmilyen.Nem biztos,hogy egy ékszernek örülne,szóval tudd meg,hogy mire vágyik a legjobban.:)
2010. dec. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem vagyunk napi kapcsolatban, évek óta külön városban lakunk. Eléggé csajos, de azért helyén van az esze :D Lehet valamilyen ékszer lesz..
2010. dec. 10. 08:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen könyvnek.
2010. dec. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem az ekszer jo ötlet, ha csajos :) vagy tenyleg egy sminkkeszlet, ezek mindig jol jönnek, ennek mindig örülünk, ha valaki lanyos :)
2010. dec. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy gyönyörű ékszerórának.
2010. dec. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ékszer, divatos öv, ruha, harisnya, szép női táska, csizma, cipő, pénztárca, hajvasaló vagy hasonló, körömlakk, divatos sál, ilyenek. én a legjobban tavaly annak örültem, mikor kaptam a szüleimtől egy lila gyönyörű táskát, a tesóméktól lila divat sálat és lila övet, a páromtól meg lila ruhát és ékszert... :)
2010. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy jó kis vibrinek!! ;)) már régóta szeretnék, ccsak eddig senki nem volt hajlandó venni nekem :(((( 17/L
2010. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!