Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnám meg ezt a...

Hogy találhatnám meg ezt a személyt? Van rá valami lehetőség?

Figyelt kérdés
Kb. másfél éve kezdtünk el msn-ezni egy lánnyal, nagyon szimpatikus volt nekem, rengeteget beszéltünk. Fent volt iwiwen is,meg facebookon is, a száma is megvolt, de elvesztettem. Március elejéig mindennap beszéltünk,majd ő kiment külföldre.(nem tudom,miért) Utoljára valamikor április végén beszéltünk, akkor jött haza Olaszországból. Mondta, hogy még egyszer kimegy pár hétre, aztán mikor haza jön júniusba találkozunk. Kint nem volt neki lehetősége túl sűrűn netezni,ezért csak heti 1 levelet váltottunk iwiwen,de szép lassan az is abbamaradt. Majd mikor írni szerettem volna neki,szembesültem a ténnyel, hogy már nincs fent se iwiwen,sem pedig facebookon. Msn-en se láttam őt április óta,azóta nem lépett be. A számát elvesztettem. Annyit tudok róla, hogy esztergomi, egyszer azt írta,nem tud aludni,mert valami téren koncertek vannak és felhallatszik hozzá. Biztos, hogy valósszemély, mert többször skypoltunk,ment a webkamerája is. A vezeték nevét nem tudom. (iwiwen meg facebbokon is csak a keresztneve volt kint. Hogy találhatnám meg? Azt hiszem,hogy többet érzek iránta,mint egy barát iránt szokás...
2010. dec. 10. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hät, ö sem azert ment Olaszba, hogy megnezze a ferdetornyot :D
2010. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván, én is tudom,hogy a testével keresi a pénzt...de nem ítélem el őt. Szeretném megtalálni.
2010. dec. 10. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg azért "tüntette"el magát,hogy ne találja meg senki.Még te sem.Ha akarta volna,tartaná veled a kapcsolatot.Szerintem felejtős.
2010. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
felejtős...
2010. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, hogy másnak rázza a p.csáját éjjelenként, meg akár végigk.rják 10en is egy nap? Ember, gondolkozz már. Hány rendes nő van itthon, miért nem tudsz mást választani? Pont egy ilyen r.banc kellen neked? Nemsemmi vagy...
2010. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, biztos itthon is sok rendes nő van...de nem is az az elsődleges célom, hogy feleségül vegyem,csak szeretném tudni,hogy mi van vele.
2010. dec. 10. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszerüen csak éli világát külföldön és te eszébe se jutsz, azt meg hogy prosti lenne nem tudom miből gondolod.

Anyira se voltatok jobban hogy a teljes nevét megtud nem tudom mért tepersz.

2010. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!