Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni, hogy a...

Hogy tudnám elérni, hogy a férjem születésnapomon meglepjen?

Figyelt kérdés
Rendes velem, meg minden, de valahogy ez neki nem fontos. Még a dátumot sem tudja. Most is előre mondta, hogy az ajándékom mi lesz. A vállalkozásából van egy maradék fehérnemű, ami épp jó rám. Karácsonyra sem vett semmit nekem, csak valami pontgyűjtés ajándékát kaptam meg. A szülinapi ünnepi ebédről érdeklődtem, ő meg nem is értette, hogy én miért nem akarom a saját magam főzte rizseshúst enni. Aztán arra már rábeszéltem, hogy vegyünk valami édességet, de ez így már nem az igazi. Nem szóltam neki még az ajándék miatt soha, csak a kaja miatt. Nem érti, hogy ez nekem mennyire rosszul esik. Sajnos a szüleim sem leptek meg igazán már vagy 11 éves korom óta, pedig én úgy szeretném. Máskor sem kapok mondjuk semmit. Nem mondom, hogy felvet minket a pénz, nem is anyagi ajándék kéne igazán, hanem valami meglepi, elvisz egy pizzára... ilyesmi. Azért ez beleférne a büdzsébe, ha akarnánk. Mit tegyek?
2010. jan. 15. 10:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én megértelek, de ezzel nem vagy kisegítve. :P Hasonló kérdést már feltettem itt, de talán 2 hozzászólás volt jóidulatú a többi szerint anyagias nő vagyok. Tehát választ én sem kaptam, csak annyit, hogy beszéljek vele vagy fogadjam el a helyzetet.
2010. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

kezdeményezz te!

Lepd meg hivd el valamerre ha látja hogy te is ilyen vagy akkor ő is viszonozná ezt de sajnos az is meg lehet hogy még téged is leszólna hogy miért pengeted el a pénzt hülyeségekre

2010. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én is nagyon megértem amiről írsz, minden nőnek jólesik a figyelmesség, aki az ellenkezőjét mondja, az egy önmagával rendkívül őszinte egyed lehet...Én pl dvd-t kaptam kb szülinapomra, de olyat, amit csak egyszer említettem a páromnak, csakúgy mellékesen, hogy kamaszkoromban mennyire szerettem azt a filmet stb. És emlékezett rá. Kell ennél több?

Szerintem az a "baj" a kérdéssel, hogy ha te veszed rá, akkor ugyan ott vagy, mint az édesség vásároltatással...úgy már nem lesz az igazi. Lehet hogy ha látja rajtad idén, hogy mennyire csalódott vagy, legközelebb jobban fog igyekezni. De én nem tenném szóvá a helyedben. Remélem javul majd a helyzet!

2010. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
bocsánat, de én a férjedet jól seggbe billenteném.
2010. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
előző voltam: mármint nem a te helyedben, hanem a magam helyében. nagyon tapintatlan, amit csinál.
2010. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem kezd te, azaz lepd meg őt ezzel-azzal!

Akár 2-3 naponta. És mondogasd, hogy mennyire szereted a meglepetéseket!

S persze, én is azt gondolom, hogy mondanod kellene ezt neki, valahogy így:

"Kedvesem, az az egy vágyam van szülinapomra, hogy lepj meg! Mindegy mivel, csak a te választásod legyen! Örülni fogok, akármi lesz is az. Lényeg, a meglepetés, s hogy rám gondolsz, amikor megveszed, kitalálod, megszervezed...stb."


Nekem ez bejött anno. Igaz kellett vagy 10-szer mondanom, kérnem. De 1-2 év alatt sikerült elérni. Azóta igyexik, és nagyon aranyos. Bár sokat vitázunk más dolgokon, de erre most már odafigyel. Igaz, meglepett 3 számmal kisebb fehérneművel, csilicsáré kalappal, meg hasonlókkal, de én akkor is nagyon örültem neki!!! S ha fel nem is tudom venni néhányukat, ott mosolyognak a szekrényben, s mindennap látom és örül a szívem, ha eszembe jut, hogy tőle kaptam. Összekapcsolom e tárgyak, emlékek által őt és a gesztust. Sokszor ez segít lenyugodni, ha pl. épp vitázunk.

sok sikert!

2010. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az utolsónak akkor sikerült elérni akkkor neked is fog sok sikert neked!
2010. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Én is megértelek!Nálunk ugyan ez van már 5 éve,bár a névnapomról 5 év után először nem feledkezett meg és kaptam egy gyönyörű virágcsokrot.Gondolhatjátok,hogy bőgtem...nagyon örültem neki,mert nem számítottam rá.Sajna szülinapot még nem ünnepeltünk(már mint az enyémet),én neki minden évben rendelek tortát és ajándékot is veszek+ meg főzöm a kedvencét.Sőt idén egy kis meglepetés bulit szervezek,mert kerek évforduló lesz :) tavaly nekem is kerek volt,sajna semmit sem kaptam és az nagyon rosszul esett.Amikor a lányunk született,nekem is akkor volt a születésnapom,na hát akkor sem kaptam,pedig ő tudja,hogy akkor van.Mindig az a kifogás,hogy nem volt ideje venni semmit,szóval nem ő a hibás :S Szerintem ezt el kell fogadni,vagy megszökni :P
2010. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
és ha te éred el ,te veszed rá, hogy lepjen meg, de nem önszántából teszi, akkor az neked jól fog esni?
2010. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Az utolsó hozzászóláshoz kapcsolódóan:

lehet, hogy csak észre kell vetetni a férjjel hogy ez milyen jó érzés és utána ráérez az ízére és tényleg szívből fog adni. A ráébresztés a lényeg, nem hogy muszájból adjon.

2010. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!