Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki 25 éves, de nem szeret bulizni, nem volt még komoly párkapcsolata (találkozgatott fiúkkal, de hosszú kapcsolat nem alakult ki)?

Figyelt kérdés
Nemrég végzett az egyetemen. Amúgy nagyon csinos, sok fiúnak tetszik, ezért sem értem, miért nincs pasija.
2010. dec. 10. 14:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Azt hogy a tanulásra, a karrierjére és a jövőjére koncentrál!
2010. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%
Biztos kiálhatatlan, azért nem maradt mellette senki.
2010. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nem kapcsolatfüggő és jól elvan egyedül is. mellesleg simán lehet még kapcsolata nem maradt le semmiről. én is 29 évesen találtam meg az igazi párom...
2010. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

én 20 éves vok, csak 1 pár hónapos kapcsim volt, és nem szeretek bulizni...de azért nem, m nincs kivel igazából. Akik lennének...na, hát inkább akk az otthonülést választom. :D

Talán ő is így van, nincs olyan jó haverja, akivel mehetne, v. nem kedveli a disco-kat, inkább beülne 1 kávézóba. Ezzel nincs is gond. Az pedig, h nem volt hosszú kapcsolata...hát, ha nem jár el nagyon sehova, h legyen neki? az otthonülőket ilyen wow-os kocka arcok szokták betalálni, akik sokszor enyhén antiszoc-ok, és nem éppen ideális mind1ikük.:D ...többet kellene kimozdulnia a csajnak, és itt nem arra gondolok, h forduljon meg minden bárban, de nézzen jobban körül!

2010. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Talán nem ez volt az elsődleges cél az életében, hogy párt találjon. Vagy egyszerűen csak bátortalan. Bármi oka lehet. De biztosan nincs vele nagy baj, ha csinos és eszes is.
2010. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Azt gondolom hogy olyan mintha tükörbe néznék. Én is 25 éves lány vagyok, aki jövőre végez az egyetemen de nem szerettem bulizni sohasem. Voltam párszor de nem szórakoztam túl jól így nem látom értelmét erőltetni. 1000 és egy érdekes, szórakoztató dolgot lehet csinálni a "bulizás" helyett. Nekem ugyan van párkapcsolatom már 3 éve de nem buliban ismerkedtünk meg. Az ha nem volt még a lánynak komoly kapcsolata nem jelenti semmit, nem értem miért gondolják egyből hogy biztos baj van vele. Az egyik barátnőm is ilyen cipőben jár mert nem találkozott olyan pasival akivel hosszú távon el tud képzelni egy kapcsolatot. Akkor meg minek menjen bele, csak azért hogy legyen?
2010. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
És ez téged miért érdekel? Csak nem te vagy ez az "Amúgy nagyon csinos, sok fiúnak tetszik" lány?
2010. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hogy teljesen normális.
2010. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet későnérő típus és ő maga sem akart eddig kapcsolatba bonyolódni. A belsőjébe nem láthatunk bele, elképzelhető, hogy ott akadnak gondok. Amúgy meg ne legyél kerítőnő:) Szerintem keresni fog ő magának, ha akar.
2010. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 évesen találtam meg a párom és előtte nekem sem volt igazi kapcsolatom... egyszerüen nem akadt olyan fiú, akivel összeillettem volna. Nem kiálhatatlan a természetem, csak nem volt szerencsém. Bulizni ugyan jártam, de nagyon nem szerettem. Csak mentem, mert... bár 25 évesen már nem igazán jártam.

Hozzáteszem 25 évesen, már szerintem abszolút nem gáz (mondjuk előtte sem), ha valaki nem bulizós.

2010. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!