Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkre mehet egy komoly,...

Tönkre mehet egy komoly, hosszú kapcsolat csak emiatt?

Figyelt kérdés

Minden tökéletes 4,5 éve, imádjuk egymást. Egy a baj, a szex. De az nagyon baj:( Nem tudok elélvezni szex közben, és ez zavar. Magamtól simán, de Vele nem. Egyre többször hagy úgy a végén, mondja hogy fürdés és nem fejezi be velem. Nagyon elegem van, én igényelném, de ennyi év után szerintem már unja:( Most se fejeztük be és tiszta dilis vagyok:(

Tűrjem,vagy ne? Általában amúgy szólok neki, de már nekem kellemetlen.

Amúgy komolyan imádjuk egymást. :(


21l


2011. márc. 15. 00:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Pedig aztat be kell fejezni bizony. Ha nem ő, akkor majd más. Legalábbis ha ezt hiszi, akkor talán jobban odafigyel rád is. Vagy mit tudom én. Ismerek ilyen embert, az ő kapcsolatát simán tönkre tette ez a felfogás, ami a párodnál is van.
2011. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem legközelebb hagyd ott még mielőtt neki jó lenne. Menj el fürödni, mondd meg neki, hogy neked most ennyi elég volt. Majdcsak észbe kap.
2011. márc. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Hát ezt most esküszöm nem értem. Azt írtad,hogy nem tudsz elélvezni,akkor hogyan fejezné be? Vagy nem is "próbálkozik" és azt hiányolod?

Egyrészről teljesen megértelek,másrészről a barátodat is mert 4 és fél év után ez már nagyon rombolóan hathat az ő önbizalmára is,elkeserítő egy helyzet..rossz szó rá az,hogy megunt volna . Szeirntem csak rosszul esik neki és bántja a folyamatos kudarc,hogy nem tud kielégiteni. (ami érthető)

Egyébként írhatnál erről kicsit bővebben. Elszoktad mondani,hogy lenne jó?Megmutattad már neki,hogy szoktad magadnak csinálni? Mert néma gyereknek anyja sem érti,tudod.. Vagy ennyire nem tudtok összecsiszolódni,ez viszont nagy baj szerintem,megmérgezi a kapcsolatot a rossz szexuális élet ezt sajnos tapasztalatból mondom.

Beszélgetnetek kellene erről,hogy kiderüljön kinek a gépezetében van a hiba,hogy nem sikerül.

2011. márc. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha a szex nem működik, akkor akár a tesóddal is lakhatnál együtt, azzal is imádhatjátok egymást. A párkapcsolatban a szex nagyon fontos. Nem is az, hogy nem sikerül aktus közben magadtól elélvezned, hanem az, hogy akkor ő, lelép, hogy megfürdök, te meg ba.sszál tovább egyedül. Hát azért na. Én is félbe hagynám aztán nézze meg magát.
2011. márc. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdeztél már egyszer hasonlót? (Legalábbis volt már valaki ezzel a problémával.) Azóta sem oldódott meg? :(

Nem tudom, mit lehet ezen unni, Te se örömödben vagy kitolásból élvezel csak a nyalástól vagy kézzel izgatástól, Te örülnél a legjobban, ha menne aktus közben is, de hát sok nőnek nem megy. (Nekem 22 évesen változott, de sajnos nem tudom megmondani, mitől!) A barátodnak mindezt tudnia kellene. Az enyém egyenesen csodálkozott, hogy nekem van hüvelyi orgazmusom, nem hitte el, azt hitte, megjátszom. Ez is jelzi, hogy milyen ritka ez, voltak előtte partnerei, de ilyet még nem látott. Előtte az volt neki a _természetes_, hogy utána még kell a nővel csinálnia valamit, hogy ő is elmenjen.

Állj ki jobban magadért, ha "úgy" mer hagyni, kérdezd meg, hogy képzeli, ne félj megcsinálni a balhét, vegye már észre magát! (Ha egyszer elnézed és nem szólsz, rendszer lesz belőle, mint ahogy lett is.) Mondjuk alapból szomorú, hogy eljutott(atok) ide, hogy ezen balhézni kell, hogy Neked is jár a kielégülés, nem csak beléd ürít (mert most azt csinálja!)

30/N

2011. márc. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tönkre.

Bizony néma embernek ... feltétlenül, bármilyen zavarbaejtő lehet, beszélj vele erről. És adj neki jelet, ha valami jó, és közben jelezd ezt neki, hogy biztos értse, mondhatod is ! Nyíltnak kell lenni ! ne legyél szégyenlős.

Ha mégsem megy, próbáld ki amit javasoltak itt néhányan. Szálj ki mielőtt elmenne. Durva technika, de lehet, lekoppanna neki. Próbáljátok megbeszélni próbáljon megvárni téged. Te pedig csak lazulj el, és bízz benne, ne előítélettel kezdj a dologhoz.

Remélem sikerül.

Ha nem változik, ne tűrd, nem vagy még elkésve mást találni, akivel ez is menni fog.

2011. márc. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

arra nem gondoltál hogy megmutatod neki, hogy magadnak hogyan csinálod, és akkor azt "gyakorolná" később, először kettesben majd utána ő egyedül? :))


gondolom magadnak is csak egyfajta pózban megy úgyhogy magadnak is próbáld meg máshogy stb... persze mutasd meg neki.


ha meg nem érdekli, akkor szerintem nem fontos neki hogy neked jó legyen....

2011. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Azt hiszem, nem vagyok néma. Nagyon sokszor beszélünk erről, mutattam neki hogy szoktam, már vannak kiegészítőink de valahogy mégse az igazi. Van olyan alkalom amikor szinte görcsösen ki akar elégíteni és nem hagy úgy... de van amikor ahogy írtam elmarad.

Majd csak lesz valami.

Köszi még egyszer a válaszokat.

2011. márc. 15. 15:47
 9/13 A kérdező kommentje:
látta már hogy csinálom, tudunk mindent egymásról:)
2011. márc. 15. 15:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem tudok elmenni magamban se. Se vele, se nélküle:)

Amíg lelkileg rendben voltunk, semmiféle hiányérzetem se volt. Szóval nekem a szex tökéletes kielégülést hozott orgazmus nélkül is. Most már, 3,5 év után, amikor már elég sok konfliktus, elhidegülés volt köztünk, a szex nekem nem olyan mint rég. Igazából többnyire csak nyűg. Néha még tudom élvezni, de az a frenetikus élmény, az már nincs.

De nálunk az egész nem a szex miatt romlott el. Az csak egy tünet. Az orgazmushiány pedig számomra semmit sem jelent. A mi kapcsolatunkat az nem tudta volna tönkretenni.

2011. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!