Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hosszú kapcsolat után,...

Egy hosszú kapcsolat után, ami vége szakadt, sokat gondolsz az exre?

Figyelt kérdés

Mondjuk vele voltál évekig,de nem éltél vele.Szakítás lett.Most együtt élsz egy másik személlyel,szintén évek óta.Mondjuk most van egy pici babátok.

Érdekelne,hogy ezek után vissza szoktál gondolni az exre?Jó vagy rossz emlékekre?Amit akkor tőle kaptál pl:tárgyakat azokat megtartottad úgy,hogy a jelenlegi párod azt ne tudja?


2011. júl. 20. 12:52
 1/8 Katiecatie válasza:
érdekes kérdés. szerintem ilyenkor az embernek eszébe jut pl. hogy mi lenne ha ezt és ezt nem tette volna, talán akkor az exszel lenne közös gyereke és vele élne.
2011. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam rágondolni egyáltalán,ha esetleg találkozok vele se emlékezek arra hogy milyen jó/ rossz volt vele. Nekem ő már tök semleges ember... A tárgyakat megtartottam úgy hogy a mostani párom is tudja hogy tőle kaptam,de arról sem jut eszembe ő.
2011. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
teljesen normális, hogy az ember visszagondol a régi kapcsolataira, legalábbis szerintem. Nyom nélkül nem tudnak megszűnni az emberek akikkel valaha boldog voltál. Mondjuk barátkozni, haverkodni exel tuti nem tudnék, nem is tartom eggyel se a kapcsolatot, de ott vannak, maradtak az emlékeimben és ez így van jól.
2011. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért vállaltál babát az újtól, ha a régin nem vagy túl? Ez nem fair.
2011. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen elég sokat gondoltam, el kellett telni 5 évnek hogy ne gondoljak egyfolytába rá, na meg kellett az új szerelem. Régi tárgyak megvannak, tud róla, hogy mi kitől van, de van, amit magamtól dobtam ki tettem el. Pl a kedves emlékeket nem dobom ki, de akivel haragban váltunk el, majdnem mindentől megszabadultam.
2011. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Férjénél vagyok, van egy pici babánk is.


Férjem előtt 2 együttélős hosszú kapcsolatom volt. Az elsőre (10 éve volt) többször gondolok még a mai napig is. A második hosszú kapcsolatban nem voltam boldog szinte soha, csak tuyimutyi voltam és nem mertem változtatni, így rá nagyon ritkán gondolok, de akkor is rossz érzéssel.


Az első hosszú kapcsolatra sem úgy gondolok vissza, hogy hú, de jó lenne még mindig együtt, lett volna lehetőségem rá, hogy visszamenjek hozzá, de nem tettem meg (én hagytam el anno). Az ajándékokat nem tartottam meg, van néhány régi fénykép, de az is anyukámnál van a fiók mélyén. A férjemmel közös otthonunkba semmilyen fénykép, ajándék nincs az exektől így a férjem volt barátnőiről sincs semmi emlék. Így egyeztünk meg és szerintem is így a korrekt.


Szerintem normális, hogy a régi időkre is gondol néha az ember, persze csak nosztalgiaként, nem megbánásként, vagy nem azért mert most nem jó. Én nagyon boldog vagyok a férjemmel és a kisbabánkkal, jobb férjet nem is találhattam volna, de azért a múltat sem kell elfelejteni, voltak akkor is szép dolgok és érzelmek, az ember nem dobhatja kukába a múltját.

2011. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az emlékeket nem lehet elfelejteni akàr jóra vagy rosszra emlékeztet, fõleg ha jelentett vagy jelentettünk egymàsnak valamit.
2011. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

13:10 nem az a helyzet amire gondolsz,mert NEM RÓLAM VAN SZÓ!

Sehol nem írtam,hogy én vagyok az alany,csupán feltettem egy kérdést.

2011. júl. 20. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!