Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgomnak akarok venni...

A húgomnak akarok venni karácsonyra könyvet, csak nem tudom milyet?! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ugyanis mostanában egy kicsit elzüllött, meg nem is tanul. És egy olyan könyvre gondoltam, ami után talán rájön nem ártana változtatni életén egy kicsit, szóval ami számára tanulságos.
2010. dec. 10. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Zabhegyező
2010. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Coelho könyv?

Mondjuk ez attól is függ, h. hány éves.

2010. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a húgod? A Zabhegyező jó könyv, de nem hiszem hogy akkora hatással lenne rá, hogy egyből "megtérjen".. Coelho meg túl filozófikus lenne talán így minden előzmény nélkül. Szokott amúgy a leányzó olvasni? Ha igen, miket?
2010. dec. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
írd be a húgod korát.
2010. dec. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cormier: Az első halál után. Az egyik kedvenc könyvem, a lányomnak is meghatározó élmény volt. [link]
2010. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 éves.
2010. dec. 11. 16:10
 7/8 A kérdező kommentje:
Coelho könyvek közül melyikre gondoltatok? Néha szokott olvasni, de nincs úgy konkrét, éppen ami megtetszik neki...
2010. dec. 11. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc Coelho könyvem az Alkimista.

Ha a tesód olvas, mégis mifélét szokott a kezébe venni? Szépirodalmat, verseket? Vicces regényeket? Sci-fit, fantasy-t? Romantikus történeteket? Azért nem mindegy..:) Mi az, ami meg szokott tetszeni neki? Nincs véletlenül pár könyv a polcán, amit olvasott?

2010. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!