Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen süteményt ajánlotok...

Milyen süteményt ajánlotok karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nagy beigli evő, viszont a zserbót imádom, igy az lesz. Meg mézeskrémes, és hogy ne unatkozzak sajtosrudakat is sütök.
2010. dec. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hókocka, mézes krémes, őszibarack, szakállas pogácsa, zserbó, hagyományos mézes süti, puncs szelet, linzer és isler.
2010. dec. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy annyi van, hogy csak nehezen tudok választani, de az alábbi listám van, már most sütögetek, mert ezek 3-4 hétig elállnak fémdobozban, és egyszerre többfélét tehetek az asztalra:

linzer és ischler

vaníliás kifli

lekváros mini szerelmes levél (levelestésztából)

mézeskalács

kókuszgolyó

kekszgolyó

és majd karácsony előtt kicsivel készül a kókuszkocka, és beigli is.


A zserbó ötletet köszönöm, eszembe sem jutott!

2010. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
narancsos túrótorta, flódni, kókuszgolyó - ezeket én készítem, testvérem zserbót, képviselőfánkot süt, nagymamánk és anyu pedig a klasszikus diós és mákos beiglit, aztán szépen elosztjuk a sütiket a 3 háztartás között :)
2010. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez mekkora!

Nagyon jó ötlet! :)

2010. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én mákos,diós bejglit,amerikai krémest,flódnit vagy fekete rózsát,de szeretnék képviselőfánkot,islert és linzert valamint mézeskalácsot
2010. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mézeskalács, mákos és diós bejgli és sajtos pogácsa minden évben van.Ez már hagyomány nálunk!:)

Ezenkívül lehet, hogy csinálunk lajcsi szeletet vagy zserbót.


Bár ha csak mézeskalács, bejgli és pogácsa lenne, az is bőven elég lenne, mert szokott lenni halászlé, húsleves, sült hal, többféle hús (pl. rántott hús, bőrös császár,karaj) többféle körettel (krumplipüré, sült krumpli, saláta, zöldköret) és még a sütik.

15/L

2010. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!