Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hónapos vagyok és karácsonyr...

7 hónapos vagyok és karácsonyra szeretnék venni a férjemnek valami olyan ajándékot, ami összefügg a babával, mit ajánlotok? Semmi ötletem nincsen.

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, ami inkább kispapás, és összefügg a gyermek születésével vagy a babával.

Tudom, tök hülye kérdés, de hátha jön rá valami jó válasz.

:)


2010. dec. 16. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Ringatószék, amiben tud a babával ringatózni. Amúgy ez neked is jó lesz szoptatni.

Én hógömböt csináltattam a fotójával, de akkor már kislányom megszületett.

Hát ötletnek tök jó, de nem jut semmi tuti eszembe.

Majd még agyalok.

2010. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Alexandra kiadó: az írót sajnos nem tudom, de a címe: Apa leszek!

Nagyon édes könyv, komoly és vicces témákkal egyaránt, gyönyörű képekkel illusztrálva.

2010. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megint én. Valami könyv, ami a kispapáknak szól. Akár humoros akár komoly témájú. Vagy valami dvd, ebben a témában.
2010. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A Férjemnek egy könyvet vettem. Az a címe: Miért is van egy fiúnak szüksége apára? Ez vagy lányos apáknak is.

Nagyon meghatódott tőle. A kiadó azt hiszem alexandra. neten rendeltem Másnapra meg is érkezett. :)

2010. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szintén könyvet tudok ajánlani,amiket én is vettem anno:

Apa-Kép-Írás vagy Kispapa születik

2010. dec. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg is nézem a könyveket :)
2010. dec. 16. 16:19
 8/9 A kérdező kommentje:

15:31-es válaszolótól kérdezem: Hol rendelted meg ezt a könyvet? Miért is van szüksége egy fiúnak/lánynak apára? Keresem, de nem találom.

(nekünk lányunk lesz)

2010. dec. 16. 16:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Írhatnál te egy levél-kívánságlistát a baba nevében, hogy: "Apa szeretném, ha.... " és itt felsorolhatsz akár több száz dolgot is. Pl:szeretném, ha megtanítanál ...

Szeretném, ha elmennénk ketten moziba. Szeretném, ha hógolyóznánk. Szeretném, ha mesélnél a gyerekkorodról. Szeretném, ha megtanítanád a kedvenc éneked stb... stb.. Ez persze sok munkát igény, mert hát ez kézzel írva az igazi, de biztosan nagyon örülne neki! A könyvek is jó öltet szerintem.

2010. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!