Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a szülinapom, kaptam...

Ma van a szülinapom, kaptam anyukámtól egy nagyon drága téli sapkát, aminek nem igazán örülök, mert van még ezen kívül egy csomó sapkám, és nem is kértem sapkát. A kérdés bővebben lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy jobb lett volna ha a pénzt adja oda, és nem vesz rajt sapkát. Erre ő felkapta a vizet. Kiabálva kérdezte, hogy akkor add oda és visszaviszem. Mondtam neki, hogy nem erről van szó. Nagyon ideges lett, mit tegyek? Megbántottam ezzel?
2010. dec. 11. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem kicsit:/ Szerintem bármilyen ajandéknak örülni kell pláne ha a szüleidtől kapod...Én a helyedbe bocsánatot kérnék,és azt mondanám hogy nem iagzán gondoltam át mit mondtam...
2010. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg igen. Próbálj meg vele beszélni, és hord a sapkát, főleg úgy, hogy anyud is lássa.
2010. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen, megbántottad, ez bocsi, de hatalmas bunkóság volt. Soha nem mondanék ilyet, alapból örülnék neki, hiszen annál szebben tudok öltözni és annál jobb benyomást keltek és nekem is jót tesz a változás, ha csak egy sapkáról van szó akkor is. Ő adott neked egy szép személyes ajándékot te meg közölted vele, hogy adjon pénzt. Én nem tettem volna ilyet, az őszinteségnek is van egy határa.
2010. dec. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

jogosan akadt ki, eléggé megbántottad vele :(

most képzeld el, hogy veszel a barátnődnek valamit, mosolyogva oda adod neki, erre meg később jön hogy miért nem mást vettél, ez neki nem jó... szóval érted, nem egy kellemes érzés :\

kérj tőle bocsánatot, beszéljétek meg

2010. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

az őszinteségnek is van egy határa.


Teljesen komolyan mondom, hogy ezt a mondatot be kellene kereteztetni és mindenhová kifüggeszteni. Kevesebb konfliktus lenne szerte a világban...

2010. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérj bocsánatot tőle, mert nagyon nem volt szép, amit tettél. Pénzt akkor ad a szülő a gyereknek, ha lesz.rja, mi van vele. A te anyukád pedig utánajárt, izgullt, hogy örülsz-e majd neki, és erre ezt kapja. Gondolj bele, fordított helyzetben hogy esne neked.

Most őszintén: annyira nagy baj, hogy kaptál egy sapkát, hogy így kelljen viselkedni szegény anyukáddal? :(

2010. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, úgy kellett volna, hogy Anya, nagyon szép ez a sapka, köszönöm. Majd holnap megemlíteni hogy nagyon haragudnál ha inkább kicserélném valami másra, mert most egy sálra/pulcsira nagyobb szükségem lenne.
2010. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
En a kérdezõnek adok igazat,jobb lett volna,ha az anyukàja pénzt ad neki.A kérdezõ vett volna magànak,amire vàgyik.Még ràadàsul van sok sapkàja.Szerintem vigyétek vissza valami màsra becserélni,ezért igazàn nincs miért megbànkódnia anyunak.Viszont persze rosszul esik az anyànak,ha cserébe nem örömet kap.En is jàrtam igy a gyerekeimmel csak azért irtam ezt.
2010. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én parfümöt kapok állandóan. Először mindnek úgy érzem, hogy rossz az illata, aztán meg végülis kifogy. Mással nem is tudnak meglepni. Ennyi kreativitást...
2010. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot,szedd össze a bátorságod és kérj tőle bocsánatot!!
2010. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!