Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vesztek a barátotoknak...

Mit vesztek a barátotoknak karácsonyra? Tanácstalan vagyok, hiszen szinte mindene van (parfüm, ing. Stb. )

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékutalvány :)

"ezen kártya felmutatója jogosult egy vacsorára/hétvégére/akármire kettesben velem az általa válaszott időpontban"

2010. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Az enyém igazi,/ nem Kínai / hótaposót kért. Megkapta. Kapott mellé alsógatyákat, zoknikat, és arcszeszt.
2010. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs konkrét dolog amit szeretne, akkor én mindig olyanokat veszek neki amiket úgyis elhasznál, dezodor, parfüm, tusfürdő, arcszesz, borotva, stb. vagy elviszem magammal a boltba és választ magának valami ajándékcsomagot :) Hülyeséget, meg felesleges dolgot nem akarok venni, mert úgyis csak a szekrény mélyén porosodna.


21/L

2010. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első jót írt!:)
2010. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

én faltetoválást "adok" neki:)

[link]

2010. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

15.23 vagyok

Bocs, valamiért nem jeleníti meg:(

Na m1, faltetoválás, szerelmes kategória, és onnan a szívritmus:))

2010. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

15:23-nak

Igazad van, ha van masvalakije akkor tuti h en sem vennek neki semmit.

2010. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

15.23!

Ez nagyon jó ötlet!Mennyiért veszed és hogy lehet felrakni?

2010. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

15.22es

Ne haragudj meg, de én nem értek egyet veled :$

Nem tudnék a barátomnak ilyen dolgokat venni, mint dezodor meg zokni stb.

Arra, hogy hasznos dolgokat kapjon ott vannak a szülei meg a rokonai, meg majd megveszi magának.

Én a barátnője pont azért vagyok, hogy teljesen haszontalan értelmetlen giccses aranyos dolgokat vegyek neki:)) Szerintem ez nagyon helyes, hogy ilyen-olyan kis apróságokat kap, amiket csak tőlem kaphat, ami ő meg én, ami csak mi vagyunk,nem hiszem, hogy porosodna a polcon, ezekből lesznek azok az emlékek amikre még 20 év múlva is emlékezni fog.

Persze ez csak az én véleményem, nyilván örülni fog neki bármit is kap tőled, csak gondoltam megosztom, én hogy vélekedek erről:)

2010. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

15.41

Egy egy fólia szerűség, de nagyon vékony, tényleg mintha festék lenne. Én azt hiszem amit belinkeltem abból a legnagyobbat veszem, ez postaköltséggel 8500Ft.

Azért veszek ekkorát, mert elég nagy a szobájában a szabad falfelület, ki akarom tölteni:)

A legkisebb pedig 2500 Ft.

Többet nem akarok írni, minden ott van az oldalon, hogy hogyan lehet felrakni stb.

Örülök, hogy tetszik:)

2010. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!