Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Milyen ajándékot...

Csajok! Milyen ajándékot vettetek már a barátotoknak, vőlegényeteknek születésnapra?

Figyelt kérdés

Kifogytam az ötletből...igaz még van 1 hónapom,de nem akarok az utolsó percben valami értéktelen dolgot venni...

5000 Ft körüli ajándékra gondoltam.Kapott már pénztárcát,ruhát,számítógépes kütyüt,képkeretben közös kép stb...

Karóórát és ékszert nem hord..sokat játszik online játékokkal..:\ 20. születésnapja lesz :)


2011. máj. 22. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

az én barátomnak is nemsokára lesz a szülinapja, és én arra gondoltam hogy sütök neki egy saját készítésű tortát :D

18/L

2011. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 napietus ***** válasza:
67%

nyakkendőtű, mandzsettagomb :) lagalább elegánsan tud majd menni interjúra, ha munkát keres :)


mivel foglalkozik egyébként? ez adhatna ötleteket...

2011. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nálam a torta mindig alap volt szülinapra névnapra. Találtam egy nagyon különleges csokiboltot, ahol a happyboxos szürkemacis dobozba csomagolt csokit lehet kapni emellé kap még parfümöt, meg a torta persze és majd este egy kis khm..
2011. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Fősulira jár :) Ha minden igaz akkor jövőre egész évben gyakorlatozni fog és végez.Rendszergazdának tanul.


A saját kezűleg készített torta az meglesz :)) Megbeszéltük hogy nálunk tartjuk a születésnapját.


Azt hozzá teszem hogy egyikőnk sem bulizós fajta.Nem iszunk,nem dohányzunk.Alkalmakkor egy pohár pezsgő vagy bor és semmi több.

2011. máj. 22. 10:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináljatok valami közös programot:) Ha van autója abba vehetsz neki valami zenélő kütyüt mp3as fm transmittert már 2-3 ezer ft ért lehet kapni, Vagy vegyél neki 1 magazint ami kapcsolódik a hobbijához, legjobb egy személyre szabott gravírozott valamit, lehet hogy nem hord ékszert de lehet kapni olyan tollakat amibe lehet gravíroztatni vagy kulcstartót :)
2011. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
első vagyok, bocs az offért, szerintetek a saját torta mellé kellene még adnom valamit? vagy elég magában a torta?
2011. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 napietus ***** válasza:
100%
gravírozott monogrammos pendrive. reálszisztémában vagy managershopban találsz. egy infós egy akármilyen drága tollat 2 perc alatt elhagy (tapasztalataim szerint) :) de ez bevált a szintén rendszergazda unokatesómnál :)
2011. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó (remélem még az vagy) szerintem nem elég önmagában egy torta. Ha kevés pénzed van akkor csak egy apróságot vegyél, de akkor is vegyél még valamit.
2011. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én volt h fényképes egérpadot adtam neki (szintén sz-gép mániás) Volt h kedvenc focicsapata logóját hímeztem ki szép nagyban, most majd évfordulóra kedvenc csapatos focilabdát szeretnék neki hozatni, még jó hogy egyik rokon abban a városban dolgozik, ahol a stadionjuk is van :)


Sztem a torta mellé még kéne valami apróság...

2011. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
hmm. A gravírozott pendrive nagyon jó ötlet. Lehet h majd én is bevetem :)
2011. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!