Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségei lesznek...

Milyen lehetőségei lesznek egy olyan embernek az életben aki még a középiskolát sem fejezte be?

Figyelt kérdés
Egy lány ismerősömről van szó... Nem tudok róla, hogy be akarná fejezni, lassan 20 éves lesz, és nem egy túl ambiciózus alak, nem csinál semmit.
2010. dec. 14. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Milyen lenne, üres.
2010. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
az utcán fog rongyokban állni és kéregetni
2010. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Talál magának egy pénzes pasit, akinek szülhet néhány gyereket, és otthon tévézik ameddig a kicsik egymás haját tépik az udvaron (Te mondtad, hogy nem túl ambiciózus..) VAGY! Élete végéig a szülei nyakán fog élni, és közben egy konyhán hámozza zöldségeket minimálbérért.

Persze lehet, hogy valami véletlen folytán ennél szebb jövő vár rá, felfedezik, mint tehetséges színésznő, de erre igen kevés esély van..

Érettségi nélkül nem valószínű, hogy irodai vagy vezetőbb beosztású munkát kap. Bár ha pl felveszik valahova pénztárosnak (amihez már szintén nem nagyon elég 8 általános) akkor hosszú végiggürcölt évek múlva talán lehet belőle egy utolsó-senki-felett-egy-fokkal beosztású alkalmazott.

2010. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én nézegettem diákmunkaként a bolti eladó/pénztáros állásokat is, de már szinte mindenhova vagy érettségi, vagy valami olyan okj kell (amihez szintén érettségi kell). Nagyon kevés olyan állás van amihez elég a 8 általános.

Mindenesetre nekem elég fura hogy valaki még az érettségit sem akarja megcsinálni...

2010. dec. 14. 18:31
 5/14 anonim válasza:
48%

10 Ftért lefekszik egy hírességgel és így 1 hónapig ő lesz a címlapokon majd pár év múlva előveszi a kisgyerekét aki állítólag a hírességtől van.

vagy pedig elmegy a valóvilágba vagy más hulladékgyűjtőbe és ebből él.

Sajnos ez a szomorú valóság...

2010. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 neszter válasza:
100%
Középiskola nélkül az illető semmire sem megy. Érdemes lesz összekapnia magát, mert a végén az utcán kör majd ki.
2010. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Fodrász/kozmetikus álláshoz elég a gimi első évét befejezni.
2010. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 bumbi02 ***** válasza:
78%
az OKJ-khez nem kell érettsig. csak a 10. osztály befejezése.. én spec most 12.es vagyok gimibe, de közbe OKJ-s szakács képzést csinálok, ha most befejezném a gimit és nem érettségiznék le, akkor is eltudnék szerintem helyezkedni szakácsként.
2010. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok, nincs érettségim csak 12. befejezett osztályom. Irodai munkám volt mielött elmentem volna szülni. Viszont van egy középfokú angol nyelvvizsgám, aminek hasznát vettem és le se sz@rták, hogy van-e érettségim vagy nincs. Persze majd le fogom tenni a vizsgát csak sajnos eddig az élet nem úgy hozta a dolgokat...:(

Szóval végülis ha van valamihez tehetsége vagy érzéke, nem feltétlenül kell érettségizni de jobb azért ha van.

2010. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lékó Péter se fejeszte be a középsulit.
2010. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!