Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem jó jel, vagy csak én...

Ez nem jó jel, vagy csak én veszem a lelkemre?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapja tartó kapcsolatom. Szeretem őt, ezzel nincs semmi baj.

Amit nagyon furcsállok, hogy még nem mondta ki hogy szeret. Azt elmondja többször is hogy "imádlak", de szerintem ez nem ugyanaz.

Rákérdezni természetesen nem fogok, elég megalázó lenne.

Mindenesetre nekem ez nem mondható normális dolognak.


2010. dec. 14. 19:40
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy lány vagyok.
2010. dec. 14. 19:40
 2/30 anonim ***** válasza:
51%
az imádlak az semmit nem jelent náluk,azt lefordítom:kívánlak.felvállal?
2010. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

van,akinek több idő kell ehhez,főleg ha pl az előző barátnőjének hamar mondta és csunyán szakitottak...veled meg ovatosabb,hiába nem ezt érdemelnéd...


van,aki ugy nőtt fel,hogy sose hallotta a szüleit hogy ezt mondják egymásnak,nincs előtte példa


ki nem mondja...és a tetteiben megnyilvánul?

2010. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek hosszabb időre van szüksége ahhoz, hogy kimondja. Ettől persze magában érezheti, hogy szeret téged, csak kimondani fél még.. Én lány vagyok, de ugyanúgy csak fél év után voltam képes kimondani ezt a szót. Pedig tudtam, hogy szeretem.. talán féltem, hogy elkiabálom a dolgot:) Hogy csakazértis pont akkor fog elromlani az egész..
2010. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

A felvállalásnál vannak problémák. Az utcán nem szeret kézenfogva menni, de tudtommal mindig ilyen volt. Társaságba nem megyünk közösen. (egyébként a haverjaival való sörözésen kívül nem is megy máshova).

Közösségi oldalakon nem hajlandó kiírni hogy kapcsolatban van, azt mondja, ő sose írta ki, senkinek semmi köze hozzá. Viszont a családja tud rólam, bár még nem találkoztam velük, messze laknak. (igaz, azt sem mondta hogy egyszer menjek le vele hozzájuk)

:-S

2010. dec. 14. 19:52
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokkal jobban esik, ha azt mondja, hogy szeretlek. De szerintem egy féléves kapcsolatnál már nagyonkedvesen megpróbálhatod jelezni neki. Vagy akár megbeszélni.:)
2010. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlkombinálod. Kimutatja a szeretetét irántad? Mert ha igen, akkor nincs semmi baj. Ráadásul az is mondja, hogy imád. Lehet, hogy pont azért, mert úgy érzi, ez még erősebb érzelmeket fejez ki, mint ha azt mondaná, szeret.

Nem megalázó, egyszer-kétszer, megjegyzed, hogy olyan jól esne, ha néha ő is kimondaná, hogy szeret és megkérdeznéd, miért nem teszi soha? Valószínűleg megnyugtató választ kapnál. Ha mégsem mondja ezután sem, akkor ne erőltesd, lehet, hogy nehezen önti szavakba az érzéseit.

2010. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
akkor üdv a klubban,ez velem is előrordult,biztos nem szeret.sajálom de nagyon ugy tűnik.tanulj belőle,és lépj tovább ne pazarold az időd.
2010. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Tetteiben, hmm..

Néha meglep apróságokkal, de megmondom őszintén, bzonytalan vagyok, mert egyszer úgy érzem szeret,(ez a kevesebb), időnként meg úgy hogy nem.

Egyébként nem bunkó, kedves.

Az előző kapcsolata valóban csúnyán végződött.

2010. dec. 14. 19:54
 10/30 A kérdező kommentje:
Rákérdezni, célozni rá azért nem akarok, mert eszem ágában sincs kierőszakolni. Hiszen mit mondana? Azt hogy nem? Gondolom inkább hazudna.
2010. dec. 14. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!