Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hülye vagyok, hogy ennyire a...

Hülye vagyok, hogy ennyire a lelkemre veszem?

Figyelt kérdés
Leszögezem az elején, hogy tudom, hogy nem vagyok szép. Egyik este beszélgettem a baráti társaságommal, és valamire az egyikük beszólt, hogy "de csúnya vagy". Akkor egy kisebb pofonnal ért fel és azóta én is egyre csúnyábbnak látom magam. :(
2010. jún. 22. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne magadat lásd csúnyának, hanem a barátot cseréld le.

Egy ilyen idiótát.

2010. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ez egy bunkó. pont. am meg lehet h nem te vagy a társaság legszebbje,de nem kell csúnyának látnod magad,mert hidd el hogy van valaki aki szerint te vagy a legszebb.
2010. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, kösönöm :) Az a baj, hogy alapjáraton sem teng bennem túl az önbizalom, mióta velük vagyok, azóta kapartam össze kicsit, mert eddig úgy hülyéskedtek, hogy azért éreztették, hogy nőböl vagyok, de most az egész sztornó:(
2010. jún. 22. 13:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen rajtad áll, mennyire fogod megerősíteni a beszóló véleményét a jövőben :)
2010. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok, mindent a lelkemre veszek. tavaly volt egy srác a baráti társaságomban, aki akárhányszor sikerült kis önbizalmat gyűjtenem, egy mondattal porig rombolta. ezt rendszeresen megcsinálta, mígnem összeszedtem a bátorságomat és az egész baráti társaság előtt megszégyenítettem. ettől megnyugodtam, neked is hasonlót kéne tenned, nyugodtan szólj vissza ilyenkor valami frappánsat! ha már szépséggel nem ajándékozott meg az ég, ellensúlyozd magabiztossággal. de persze lehet, hogy csak te látod csúnyának magad. hidd el az emberek hihetetlen módon másként tudják látni magukat, mint ahogy kívülről látják őket. néha jó néha rossz értelemben!
2010. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
miért nem szóltál vissza neki ?? én ugy nyakon vágtam volna az tuti...nem csodálom ha kiakadtál miatta :/ azért egy lánynak ez rossszul esik ... idióta egy barátod lehet ..
2010. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, h én az a fajta vagyok, aki ilyenkor elvonul a sebeit nyalogatni és max. másnap jut eszébe 3-4 megfelelő visszavágás :/
2010. jún. 22. 22:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én is pont ilyen vagyok. Kapásból egy beszólást sem tudnék mondani...nekemis beszóltak már és sajnos énis magamra vettem túlságosan...
2010. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az előző leírta,amit én is írtam volna.Nekem is csak 1-2 nappal később jut eszembe a megfelelő beszólás..:/ de mostmár szerintem ez a világ megszűnt nálam.:D
2010. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

nekem is volt egy osztálytársam akinek csak a gazdagok tetszttek.és mivel mit nem vagyunk annyira gazdagok folyon beszólt.

mások szerint pedig a fiúk loholnak utánam.és most nem azért de igy van.

szóval lehet hogy azért mondta mert ő sokkal-sokkal rondábbnak látja magát.

ne feledd: te egy igazi,szép nő vagy (leszel)

2010. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!