Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én veszem nagyon a lelkemre?...

Én veszem nagyon a lelkemre? Vagy tényleg "elárult"?

Figyelt kérdés
Múlt csütörtökön halt meg a nagymamám,akit nagyon szerettem.Haza kellett utaznom,és a drága férjem,"megígértem nekik" felkiáltással a haverját és annak a családját fuvarozta el 1200 km-re,ahelyett,hogy velem,a 6 hónapos kisfiunkkal és a családommal lett volna.Kellett volna a segítsége,meg hogy lelkileg támogasson.A temetésre épp hogy beesett,és utána el is húzott szélsebesen.Persze mindenki azt kérdezgette:"és a férjed hol van":(((. Utána meg a hazaúton(300 km)jött velünk vissza a "haver",beült a kocsiba,nekem nem is köszönt,annyit nem mondott,hogy részvétem,te marha,röhögcséltek egész úton és elvárták volna tőlem is ugyanezt.Még megjegyzéseket is tett,hogy "felébresztett az a kurv@ telefon"mert reggel felhívtam a férjemet,hogy egyben van-e,nem tudván,hogy őfelsége alszik.Tényleg nem nagy ügy?Szerintem elárult,mivel a házasság "jóban-rosszban","egészségben-betegségben",ő meg ott hagyott egyedül a bajban.
2010. júl. 19. 10:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez gyögyörü!! Én biztos elbeszélgetnék a fejével!! :@
2010. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%

A végével nem értek egyet. Nem te voltál beteg, a "rosszban" sem a nagymamádra vonatkozik (részvétem egyébként), hanem kettőtökre.


Nehéz ügy, mert én sem szeretem megszegni az ígéretemet, és ha ő megígérte az 1200 km-t, valószínűleg az is fontos, a nagymamád viszont neki gyakorlatilag senki.


Amit a visszaúton műveltek a haverreal, az viszont már nagyon gusztustalan, a férjednek kellett volna a havert normális viselkedésre inteni.

2010. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%
a gyászt nem szabad áthárítanod másra is, elment illendőségből a temetésre és kész.és gondolom nem jókedvéből furikázott annyit egy másik családdal.
2010. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%
Úgy beszél rólad a férjed a füled hallatára, hogy "az a kurv@" és te még ennek ellenére vele vagy? Talán ezen kéne elgondolkoznod. A férjem soha semmilyen körülmények között nem engedi ezt meg magának még akkor sem, ha esetleg mérges rám valamiért. A férjed egy féreg, nem tudok mit hozzáfűzni. Azért az megnézném, hogy ő mit szólna, ha ugyanabban a kocsiban - miközben ő vezet - úgy beszélnél róla a barátnőddel, hogy "az az impontens kis köcs.g, nem állt ki mellettem"... Szerintem te is tudod, hogyan reagálna. Én úgy ott hagynám a helyedben mint a szél.
2010. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
ok,de nekem fáj az elvesztése,meg apámat(az ő anyja volt)romokban látni.Úgy érzem fontosabb neki a haver meg annak a családja,mint mi.pl.megjött értünk,és kézbe se vette a fiát,hanem elkezdte mesélni,hogy milyen aranyos a haver lánya.Pedig akarta gyereket.
2010. júl. 19. 10:54
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

Hm... még nyilván meg is rugdosnám. Istenem, hogy lehet valaki ennyire érzéketlen! Melletted lett volna a helye. Én is nem olyan rég vesztettem el valaki nagyon fontosat a számomra... meg is kattantam volna, ha ő nincs mellettem :( sajnálom a nagyid, részvétem!

Beszélgess el a fejével, mert úgy néz ki, hogy nem veszi észre magát...Mondd neki mennyire megbántott ezzel, hisz ti már egy család vagytok, és az az első, utána jöhetnek a barátok...és jelzem, azok az igazi barátok, akik azt mondják ilyenkor, hogy "persze, megígérted, de tudom neked most a feleséged mellett van a helyed"... :(

2010. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hohó,nem a férjem mondta,hanem a haver és nem én voltam a kurv@,hanem a telefon.Bocs,ha félreérthetően fogalmaztam,de ideges vagyok.
2010. júl. 19. 10:56
 8/28 anonim ***** válasza:
18%
nem választanád inkább a néma gyászt? minden családban vannak félreértések...
2010. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Azért az túlzás,hogy a te nagymamád a férjednek senki,mert azzal hogy összeházasodtatok (sőt már előtte is),bekerült a ti családotokba,ugyanugy ahogy te az övébe. Nekem is szarul esett volna nagyon.
2010. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%
Ha a ferjed a fuvart megigerte meg a nagymamad halala elott, akkor nem vetkezett nagyot. Minden esetre apadtol bocsanatot kellett volna hogy kerjen, mielott elmegy , hogy nem lesz ott. Az a rohoges pedig illedelmetlen dolog. abban igazad van.
2010. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!