Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vagyek a szüleimnek...

Mit vagyek a szüleimnek karácsonyra? 35-45 (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Kb. 3000Ft-ból szeretném megúszni összesen. Mit ajánlotok? Saját készítésű ajándékot nem akarok mert nincs kézügyességem. És légyszi olyat se írjatok amit az internetről kell megrendelni. Somogy megyében lakok. Valami olyan alyándékot szeretnék nekik venni ami majdnem minden boltban megvan. Karácsonyfadísz,spray,gyertya,mécsestartó,terítő,díszek már vannak. Nem tudom minek örülnének. Ha rákérdezek az mondják :" Ne költsd ránk a pénzedet. Nem kell semmi." De mégis valami csak kell:)

13


2010. dec. 15. 13:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én idén a tescoban vettem édesanyáméknak lábmasszírozó gépet (3500.-). Ez azért jó, mert tutira én is fogom sokat használni. :D

Ez mondjuk kicsit több, mint 3000, de szerintem olcsóbban is lehet venni.

2010. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
dezodor?Klassz csomagokat lehet kapni( női-férfi)
2010. dec. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Mesélj kicsit a szüleidről? Mit szeretnek? Milyen emberek? Mi érdekli őket?

Hátha így tudok személyreszólóbbat...:)

2010. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Lábmasszírozó jó!!! Nekem is van, csipázom. :D

Teszkó tele van hasznos cuccokkal és az biztos van feléd!


Esetleg még apudnak valami alkohol, bor díszdobozban... Anyudnak kozmetikai csomag stb.

2010. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Apukádnak: toll, sál, kesztyű, flaska

Anyukádnak: testápoló, szempillaspirál, rúzs, pénztárca

Esetleg ha szoktál kinaiba vásárolni ott nézhetsz nekik valami felső! Ennyi jutott eszembe!

Nagyon aranyos vagy végre valaki a szüleire is gondol, ilyen fiatalon nem csak magára! :)

2010. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát anya tanár. De kozmetikai dolgokból van bőven otthon. Nem szereti nagyon a kényeztetést. Mindenünk megvan ami kell épp ezért nem tudom minek örülnének.
2010. dec. 15. 13:31
 7/24 anonim ***** válasza:
Kozmetikai csomag. (tüsfürdö, deo...)
2010. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Anyukád mit tanít? Apukádnak mi a munkája?
2010. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
13:30 :) Amit anyának és apának írtál megvan minden. Ruhát nem merek venni mert anyának olyan furcsa ízlése van, hogy ami nekem tetszik az neki nem. Ruha, cipő van sok.
2010. dec. 15. 13:34
 10/24 A kérdező kommentje:
anya:angolt tanít apa:egy hűtőben dolgozik
2010. dec. 15. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!