Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszallasolnatok egy idegent...

Elszallasolnatok egy idegent egy ejszakara a hazatokban ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ferjem egy internetes jatek kapcsan megismerkedett egy egyedulallo ferfivel. Par napja bejelentette a ferjem, h atjonne hozzank ez az ember, h megismerkedjenek egymassal szemelyesen is. Ezzel nem is lenne gond, de mivel messze lakik tolunk, igy itt toltene az ejszakat is.

Hozzateszem, van egy ket eves kisfiunk is. Vagy csak en vagyok ilyen paras? Annyi rossz dologrol hallani mostanaban. Odairnatok a velemenyetek ala, h no/ferfi es h mennyi idosek vagtok?


2010. dec. 17. 10:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Amíg nem ismerem jobban, addig nem. Hotelben nem tud aludni?

Ha már összehaverkodtatok és kiderül, hogy rendes, jó fej, akkor már nem látom akadályát.

28/N

2010. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Le kéne ülni beszélni a férjeddel, hogy interneten biztos hogy jól megismerte-e, rendes-e és hogy bízhattok e abban a férfiben. Mennyi ideje játszik férjed ezzel a férfival? Azért ha 1-2 hete akkor én nem engedném be... Ha már kb. fél éve akkor talán.
2010. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Én speciel elég paranoiiás vagyok, úgyhogy nem, nem mennék bele. Hamár személyes ismerkedésről van szó, akkor ez lehet bárhol máshol is, egy presszóban, egy parkban, bárhol, nem muszáj rögtön az otthonunkban fogadni egy idegent, ahol ott az egész család, pici gyerek, feleség, és még ott is aludna... Hát nekem ez egyáltalán nem tetszene...


19/L

2010. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Semmiképp nem engednám, hogy egy interneten megismert vadidegen férfi a házunkban aludjon. Menjen hotelbe.
2010. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Hát lehet én is - ahogy Te is - túl paranoiás vagyok, és túl sok filmet nézek, de ez nekem is furcsa.. Azaz inkább csak az, hogy én pasiktól azért nagyon sok ilyen sztorit nem hallottam, hogy mennyire igénylik a személyes megismerkedést egy internetes játékon való megismerkedés után.. Persze lehetnek kíváncsiak egymásra, de akkor sem hinném, hogy jó ötlet az első alkalommal rögtön elszállásolni a Ti kis magánszférátokban.

Véleményem szerint első találkozásokra bőven elegendő lenne, ha valahol félúton összefutnának, és ők ketten barátkoznának valahol, ha erre ekkora az igényük személyesen is..

28N

2010. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, először mindenképpen nyilvános helyen kéne találkozniuk. Mondjuk sörözőben, elmennének biliárdozni, dumálgatni. Ez alatt kiderül hogy milyen az a férfi. Ha furcsa, akkor nem szabad beengedni. Ha nem furcsa, akkor jöhet. Felteszem a férjed rutinos emberismerő... vagy mégse? :)

Mellesleg nem nagyon értem ezt a barátkozást. Ha lenne nálatok valami koncert amire el akar jönni, vagy ennek a játéknak lenne valami rendezvénye, akkor értem. De csak így? És azt is meg kéne tudni, kinek az ötlete volt.

2010. dec. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Én nem vagyok félős, de egy vadidegen embert éjszakára beengedni a lakásba a mai világban? Én biztos, hogy megmondanám a férjemnek, hogy erre ne számitson. Ki kéne próbálni, hogy mit szólna az illető, ha esetleg azt mondanátok, hogy inkább ti mennétek hozzá először.

53/N

2010. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem szabad ilyet. Én hallottam már olyanról, hogy egy játékos portálon, valaki megismerkedett valakivel, jól eldumcsiztak, a bizalmába férkőzött, finoman kitudakolta, hogy mikor is van otthon, mikor nincs... és végül kipakolta a házat.

Ilyet nem szoktak az emberek, mégha jó barátságot is kötnek neten, találkoznak, de nem otthon, mondjuk előbb egy kávézóban stb. Aztán ha tényleg látszik, hogy nem szélhámos akkor talán beengedni az otthonunkba.

Lehet nincs ilyenről szó, de én sem mennék egy "vadidegen házába" és még ott is aludni... szerintem te sem. Erre kell gondolni.

2010. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Hát, nehéz kérdés. Biztos megkérném, hogy fussanak előtte össze valahol. Én már csináltam ilyet, megismertem valakit a neten, utána elhívtam, ott aludt nálam, és utána 2 évig minden nap nálam aludt, szóval nálunk baj nem lett belőle, de megértem a parádat. 21/N
2010. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy parás, tényleg nem normális, hogy egy vadidegent egyből az ember a lakásában fogad. És most független, hogy hol ismerkedtek meg. Ha a sarki kocsmában történt volna, akkor sem engedném meg... akár van gyerek, akár nem.
2010. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!