Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsra lenne szükségem....

Andika001 kérdése:

Tanácsra lenne szükségem. SEGÍTENÉTEK?

Figyelt kérdés

arról van szó,hogy van egy sajnos alkoholista anyukám akivel képtelenség együtt élni,mert nagyon rossz indulatú.

van két pici gyermekem egy 3.5 éves és egy éves.anyukámmal lakok és a férjemmel.a férjemmel gallyra ment a házasságom,az én hibámból.félre léptem amit később megbántam.elmentem akkor itthonról,majd később visszaakartam jönni.akkor anyukámnak megígértem,hogy nem megyek el többet.(ezt is megbántam).a baj az,hogy ha lenne lehetőségem azonnal elmennék innen.anyukám a gyerekeimet is bántja.a kicsivel kiabál,a nagyot veri.megszólalni nem merek,merek mert rögtön én vagyok az utólsó szemét láda.mit csináljak mit tegyek.kérlek adjatok tanácsot.


2010. dec. 17. 11:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ja az lemaradt,hogy 26 éves vagyok
2010. dec. 17. 11:20
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

nem szégyelled magad?MIlyen anya vagy te?Hagyod hogy bántsák a gyerekedet,meg megalázzák?

A gyámügyesek tudnak ezekről:

Bár ha tudnának már nem ott laknának veletek.

Mindenképp menje el tőlük,válj el,és kezdj új életet.

Agyerekeid legyenek a legfontosabbbak...

2010. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
hát, én nem hagynám hogy verje...
2010. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Állja sarkadra és legyél anya! Ne bánkódj a múlton, és próbálj szebb jövőt alkotni a gyerekeidnek.
2010. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nem szégyellem magam mert mindent megpróbálok tenni a gyerekeimért!!!!!!!!!!!!!!!!tehát nincs mit szégyelnem!!

egyébként most nincs rá lehetőségem,hogy lépjek.anyagi okok miatt.

2010. dec. 17. 11:27
 6/19 anonim ***** válasza:
akkor kérj segítséget a gyámügytől.
2010. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
a gyámügynek nem az a célja hogy elvegyék a gyereket tőled,hanem hogy segítsenek rajtatok.Bátran fordulj hozzájuk.
2010. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
de ha nincs hove mennem elveszik tőlem őket.nem dolgozok.gyesen vagyok
2010. dec. 17. 11:30
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Anyád gondolom nem most lett alkoholista.Nem kellett volna nála maradnod, sőt gyerkeket szülnöd addig amig nem tudsz elköltözni.

Az meg csk hab a tortánm hogy a férjed is ott lakik

2010. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

Miért hab a tortán, hogy ott lakik a férje?

Nem írja, hogy bármi probléma lenne a férjével, ő csalta meg a férjet, nem fordítva.

2010. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!