Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell engem mindjárt...

Miért kell engem mindjárt lerohanni? Kérlek olvassátok el! Szükségem van kívülállókra

Figyelt kérdés
A barátnom felajánlota,hogy vigyázzak a kisfiára 3 hónapig!Kapnék érte pénzt plusz ingyen szállás és kaja!21 éves vagyok,nincs munkám és ez nagyon jól jönne nekem!sok helyre leadtam az életrajzomat és nem hívnak!A fovarosba kéne utaznom és ott kell a kicsire vigyázni!Aztán ott tovább kereshetnék magamnak munkát,könnyebb lenne, mint ebbe a kis faluba!Apumnak ez nem tetszik es végig sem hallgatott, mert az jar a fejébe, h en kileszek használva!és ez nem igaz!Mit tegyek?
2011. okt. 4. 17:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha vállalnád, tetszik, akkor fogadd el, apádnak nem sok köze van hozzá :) Higgadtan magyarázd el neki a dolgot, ha nem érti meg, az ő baja. Majd ő is megenyhül, ha látja, hogy pénzt is kapsz, jó helyen is vagy.
2011. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Nagykorú vagy? Hát akkor oda mész, ahová akarsz, ne érdekeljen, hogy kinek mi a véleménye. Kipróbálod, ha kihasználnak, nem végzed tovább azt a munkát, ha meg nem használnak ki, akkor elvégzed, ilyen egyszerű.


Amúgy miért nem használsz pontot a mondatok végén? Minek mindenhova felkiáltójel?

2011. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

21 vagy azaz felnőtt, azt csinálsz amit akarsz. nem kell szülői beleegyezés.

Nem értem apud részét: barátnőd használ ki vagy félt hogy pestre költözöl és ott majd valaki?


Én elvállalnám, 23 vagyok munkám semmi (75 önéletrajzból 1 hívott vissza az is zepter) , mert nem találok munkát. pesten jóval nagyobb a lehetőség.

2011. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy, tehát már egy ideje nagykorú, el tudod dönteni, hogy mi jó neked és mi nem. Persze tanácsokat meghallgatsz, de jogod van azt tenni, amiről úgy érzed, hogy jó neked. Szerintem valami ilyesmit mondj neki.
2011. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Én elfogadnám az ajánlatot a helyedben... Utána azt is beleírhatod az önéletrajzodba, hogy van babysitter-gyakorlatod. Nem lehet, hogy apukád egyszerűen csak nem akarja, hogy elmenj?
2011. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem apukád csak aggódik, mert esetleg egy számára ismeretlen helyre megy az ő kicsi lánya. (ne értsd félre, nem lenézni akarom apukádat, csak lehet hogy ő még nem készült fel az elválásra.) 21 évesen már jogod van dönteni a saját életedről és ha jónak látod pestre költözni, vágj bele bátran. Apukád majd szép lassan hozzászokik.
2011. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
...nem tudom,meg se hallgatta h kicsire kell vigyáznom!Egyszeruen bevesz vlmit a fejebe es abbol nem enged,es nincs igaza!Ja és ha mérges akkor meg a fejemhez vágja h nincs munkám, de ilyenkor mikor keresnék pénzt ez sem jó!
2011. okt. 4. 17:18
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

1; Nincs pénzed, de ezzel kereshetnél legalább egy keveset.

2; Nincs munkahelyed, ergo van szabadidőd ami ezt nagyszerűen kitöltené és Budapesten valószínűleg nagyobb eséllyel találnál állást, mint faluban vagy kisvárosban.

3; A barátnődről van szó akit nyilván ismersz annyira, hogy tudd nem ingyen babysitter kell neki.

4; A gyereknek is jobb egy ismerőssel, mint valami idegennel.

5; Ha vége a dajkálósdinak és ott a kezedben a pénz apuka is belátja, hogy jó döntés volt.


Nos: "Ijesztőbb a magad útját járni, mint másoknak megfelelni."


21 L

2011. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem használ ki senki,csak az ő fejében van!És nem félt ő annyira engem, küldött már el engem itthonról!
2011. okt. 4. 17:22
 10/25 anonim ***** válasza:
Hány éves a kislányka akire vigyázni kéne?Attól függ...Ha nem kisbaba-korú akkor én simán elvállalnám a helyedbe!Illetve megkérném a barátnőd, hogy hívja fel az édesapám,és beszélje meg vele, hogy nincs oka aggodalomra.Szerintem ez nem kihasználás,de nagy felelősség! (kellene még melléd még egy ember, hogy ne teljesen egyedül legyél a picivel,pl éjszakára azért én félnék egy kisgyerekkel! egy lakásban)
2011. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!