Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon ciki, hogy megismern...

Ez nagyon ciki, hogy megismerném? Mit csinálhatnék? Tipp?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, 1 hete szakítottam a barátommal, nem szerettem, unalmassá vált vele, sosem csaltam meg, éppen ezért tisztességesen megmondtam, h legyen vége.

De van egy nagyon jó haverja akit eddig csak képen láttam, de senkinek nem mondtam még...de nagyon bejön a srác...és szívesen megismertem volna.

A többi haverjának bemutatott, de neki nem...

mondta hogy megbízik bennem meg a srácba is, de féltékeny lenne, és sosem fog minket bemutatni 1másnak...

most hogy szakítottunk meg végképp nem fogok találkozni már a sráccal.

de ha megbízott benne, miért nem akart bemutatni neki???!


2010. dec. 18. 13:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

szóval, nem hagy nyugodni a dolog. Úgy érzem muszáj lett vna legalább 1x találkoznom a haverjával, hogy ha nemis jönnék be neki akkor legalább 1x lássam élőbe.

Közösségi oldalakon nem vagyok fent, meg ciki lenne ráírni a srácra, valahogyan ugyis megtudná hogy a haverja exe vagyok és nyomulok rá....

Áhh...minden nap ezen eszem magam, úgy megismertem volna, eléggé vonzz a srác:S

2010. dec. 18. 13:39
 2/14 A kérdező kommentje:
esetleg valaki volt már ilyesmi helyzetben? és ha jól sült el, hogyan csinálta???
2010. dec. 18. 13:49
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

és ha azt mondod a volt barátodnak, hogy legyetek ezentúl barátok és mondjuk mondanád hogy bulizzatok együtt vagy elmész vele olyan helyre, ahol a másik srác is ott van és akkor meg tudnád ismerni.

másik meg hogy tudd meg, hogy hova jár a másik srác bulizni, vagy sportolni vagy bármi és véletlen jelenj meg te is ott.

szerintem nem bűn, ha meg akarod ismerni, lehet élőben nem is jönne be vagy te neki.

2010. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

a baj csak annyi, hogy a volt pasim kijelentette hogy sosem tudna rám barátként nézni mert fülig belém van esve.

Szóval mondta, hogy vagy együtt járunk vagy akkor semmi...

Szóval mástól meg nem derithetném ki, h hova jár a srác csak tőle. de ő meg keresztbe tenne nekem mert féltékeny lenne

2010. dec. 18. 14:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd.

Ne akarj tudatosan problémát kreálni magadnak.

Egy filmszínészt is csak képen látsz, mégis kibírod hogy nem találkozol vele.

Keress egy másik srácot, akivel nem problémás megismerkedni.

2010. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

elegem van már abból, hogy az idióta ex pasim miatt mindenről lekell mondanom amit akarok...

bezzeg neki mindent lehet

2010. dec. 18. 14:05
 7/14 A kérdező kommentje:
az nem számít ha ő olyan bunkó, h féltékennyé akar tenni...meg félreérthető helyzeteket teremt és igyekszik a tudtomra adni, h nekem fájjon...vagy idegeskedjek rajta
2010. dec. 18. 14:07
 8/14 Barbieee :") ***** válasza:
szerintem regisztrálj minimum 1 közösségi oldalra,írj rá,hogy kinek az exe vagy és hogy az exed nem akart neki bemutatni,de te megszeretnéd ismerni!:)
2010. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy hete szakitottál és hirtlen máris egy barátja tetszik ugyan mr mese habbal neked már régóta ő kéne,vagy más,csak nem a volt párod ugye?Ezért is szakítottál,mert az exet nem szeretted már...
2010. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

felregisztráltam, bejelöltem, rámirt váltottunk 3levelet.

de kapcsolatban van:(

2010. dec. 18. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!