Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki hogy 9-es vagyok és az...

Ciki hogy 9-es vagyok és az anyámmal megyek vásárolni ruhákat nekem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%

Nem. Azért nem, mert még nagyon kicsi vagy. Épp, hogy kinőtted az óvodát. Nem akarsz mindjárt férjhez is menni, és gyerekeket szülni?

14 éves korig gyerekkorúak vagytok. Utána meg fiatalkorúak. Nem véletlen ez a felosztás. Gondolkodj.

2011. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
mármint kilencedikes? Miért lenne ciki? Az nem ciki, hogy ő fizeti? Egyébként én meg 31 vagyok, és örülök, ha anyámmal tudok vásárolni, én nem szégyellem, ha együtt jelenünk meg valahol, bárhová elmegyek vele kettesben, úgyis ritkán látom.
2011. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek:

gondolom nem 9 éves hanem 9.-es suliban ami 15-16 éves

2011. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem cikinek, ha anyámmal kell menni vásárolni, elvégre ő fizeti a cuccaimat is és az sem ciki egyenlőre!


16/L

2011. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Anno én is anyámmal mentem, sőt, volt, hogy jött apám és a húgom is és mindenki beleszólt egy kicsit, pff.

Ha jófej szülőd van, csak lazán! Vagy ha kicsit nyitottabb gondolkodású. Meg... legalább érdekli, mit akarsz magadra aggatni. :)

2011. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Én lassan 20 éves leszek, mégis gyakran járok anyámmal vásárolni. Nincs ebben semmi. Sokan járnak családdal vásárolni, bár csak idősebb korban látja be az ember, hogy ez nem is ciki. Szerintem sokkal gázabb a sok bandákban járó, viháncoló, vihogó, magával nem bíró tini, különösen olyan helyen, ahova az ember nem ilyenért jár, pl ilyen a vásárlás is.
2011. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne oltsd már szegényt. 14 évesen azért csak tud venni magának egy nadrágot. Ha rosszat vesz, hadd fázzon rá, úgyis a saját kárán tanul az ember.

Amúgy cikinek nem ciki. Én 21 vagyok és anyukámmal gyakran megyünk együtt ruhát vásárolni.

Ciki és kellemetlen az, ha anyuka nem ENGED egyedül vásárolni. Én nem azért megyek anyukámmal, mert muszáj, hanem mert így szeretném (mondjuk én már nem lakom otthon)

Ha te nem akarsz vele vásárolni, mond meg neki, szépen értelmesen, hogy szeretnél önállóan ruhát vásárolni egyedül v a barátnőiddel

2011. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok,anyámmal járok vásárolgatni.

Párom unja,barátnők meg nem értik,hogy muszáj az árat is néznem,unalmas hogy mindig a drágábbra akarnak rábeszélni 8nem igaz barátok,csupán haverok)


anyámmal meg jó,legalább addig együtt vagyunk,máskor ugy sincs sok idő

2011. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkorban annak érzed, pedig nem az. De eljön majd az az idő amikor nem fogod annak érezni, és az is amikor boldog lennél ha vele mehetnél ha csak egyszer is
2011. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
én 12,.es vagyok és ő is jön meg oszt társam is..semmi nincs ebben, aki meg cinknek tartja az majd akkor ébred rá mikor már nem lesz anyja.
2011. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!