Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most erre hogyan kellene...

Most erre hogyan kellene reagálnom?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt. Tegnap vettem meg neki a karácsonyi ajándékát, egy 5000 Ft-os pulóvert. Együtt vásároltunk, ő választotta ki.

Amikor hazament megmutatta az ajándékát az anyukájának. Azt mondta neki a barátom, hogy 11.000 Ft volt! Ezt az előbb mesélte el nekem telefonon. Kérdeztem hogy miért mondta hogy 11.000 Ftért vettem neki? Erre azt mondta, azért hogy fényezzen az anyukája előtt (aki egyébként egyáltalán nem utál engem, jóba vagyunk). Vélemények? Ti mit szólnátok erre? Én egyébként nem haragudtam meg, csak kíváncsi vagyok más mit szólna hozzá! 23/L


2010. dec. 18. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem izgatna. Ha ő úgy érzi ezzel jót tett, akkor nem a rossz szándék vezérelte, így nem érdekelne különösképpen. Bár hazudni csúnya dolog, dehát ez már nem az én bajom :)
2010. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom...ez szomorú,hogy csak a pénz számít :( Mért jobb ha kétszer annyiba került?Áhh nem értem...Szerintem az a lényeg,hogy szívesen szeretettel adod.Nem tudom mit kéne erre reagálni
2010. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó füllentett, de ez kegyes füllentés volt. Okos a barátod, még mindig jobb mintha azt mondta volna, vettél neki egy kacatot.
2010. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként náluk nem dominál a pénz, a drága ajándékok. Egyszerű hétköznapi család fullos ház és gazdagság nélkül.
2010. dec. 18. 15:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha neki így jobb, hát tegye. Ezzel végül is nem bántott senkit.
2010. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy kellene reagálnod, hogy megkéred szépen, hogy többet ne hazudjon. Ilyet se, fényezésből se.
2010. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem erre igenis reagálni kell!

Én biztosan megsértődnék és megbeszélném vele, hogy ilyet többet ne csináljon! Nekem azért alapjaiban megingatná a bizalmamat: vajon miket hazudhat "nekem"... ha ez nála egy kegyes hazugság?!

2010. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Illetlenség az ajándék áráról beszélni.
2010. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én egyből elgondolkoznék h nem ok nélkül akart-e "fényezni" anyukája előtt(?) h nem mondott-e valamit anyukája ami miatt ezt csinálta :S de nem tudom ez az én gondolatom :D
2010. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az ő ajándéka tudod már mi?

lehet ő 5ezernél többe kerülőt vett neked,és hogy ne mondhassa az anyja ,hogy bezzeg te feleannyit szántál csak rá...



reagálni erre?

én nem reagáltam volna semmit,azt mond az anyjának amit akar,velem legyen őszinte

2010. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!