Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most erre mit kéne reagálnom?...

Most erre mit kéne reagálnom? Miért kell ilyeneket irogatni?

Figyelt kérdés

Félévkor sulit váltottam bizonyos okok miatt.

És a régi sulimban ismertem meg a mostani barátomat, Ő ottmaradt, ha minden igaz jövőre őis átjön az én mostani sulimba. És ott maradt az akkori "legjobb barátnőm is" Legalábbis annak hittem, amikor eljöttem egyre több mindent hallottam vissza, hogy megaláz a hátam mögött stb.

Én letöröltem magam minden közösségi oldalról, meg a barátom is. A kutyámnak régen még csináltam egy adatlapot az egyik oldalon, csak úgy jófejségből, de a kutyám meghalt kb 1 éve, így néha még arról az adatlapról nézegetek másokat. A minap megnéztem a volt legjobb barátnőm lapját, és ma ezt a levelet irta nekem:


"Szia!

Nem igazán örülök,h nézegeted az adatlapomat,de ha már ezt teszed akkor lehetőleg a sajátoddal nézd,ne egy döglött kutyáéval.ja tényleg!a sajátoddal nem tudod nézni,mert voltál olyan szánalmas az "msn-szerelmeddel" együtt,h törölted magad mindenféle közösségi oldalról.

( mondjuk nem is baj) Csak szeretnélek megkérni arra,h a jövőben NE LÁTOGASD az adatlapom,főleg NE EGY KORCSÉVAL.Megértésedet köszönöm.Választ nem kérek!!"


Szerintetek?


2010. jún. 22. 18:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nem normális
2010. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele. Ne süllyedj le az ő szintjére.
2010. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Hagyd rá! Nem igazi barátnő, az ilyen.
2010. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég durva..De nem értem:1. Miért töröltétek magatokat?2. Miért is "utál" téged?? Csak össze kellett vesznetek valamikor.3. Hány évesek vagytok?
2010. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

kb. ez tökre rosszul esik:S

Azthittem hogy annak nézegetem az adatlapját akinek akarom...

Szóval nemértem hogy ez neki mitől jó érzés. Alapból elég érzékeny lelkű vagyok. És még egy ilyenen is elkezdek sírni

2010. jún. 22. 18:09
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, meg lehet nézni, ki nézett meg? Hogyan????
2010. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem vesztem össze vele! Békében jöttem el!

Közös megegyezés volt, ment a kavarás össze vissza, meg sok ismeretlen jelölgetett stb.

17 évesek vagyunk, ő fiatalabb nálam 4hónappal

2010. jún. 22. 18:10
 8/24 anonim ***** válasza:
Az állítólagos barátnőd értelmi,és érzelmi képességeiről megvan a véleményem.Még ha undorítóan,vagy gonoszan viselkedtél volna Vele,akkor sem nagyon lenne normális,hogy üzenetben ilyeneket írogat Neked (hiszen a kutyád például semmiről nem tehet),bár akkor legalább lenne rá oka...Javaslom,ne süllyedj a szintjére,és hagyd csak,hadd játssza a gyerekes játékait!Mindez kizárólag őt minősíti!
2010. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Hagyd rá

Egyébként ha nem lenne fenn közösségi oldalakon akkor nem nézegetnéd... ilyen egyszerű...

Ő döntött úgy hogy fent lesz, akkor viselje el, hogy nézegetik. nem csak Te hanem mások is, csak gondolom rejtve..

2010. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Most egyelőre probáld meg elfelejteni,majd ha eltelik az idő akkor ő is felnő és rájön, hogy mennyire gyökér volt és igenis irjál vissza neki!!! De úgy irj vissza, hogy lehessen kivenni, hogy nem viselt meg téged, ird meg, hogy szégyelje magát amiért ezt irta, és igenis annyiszor nézed meg az adatlapját ahányszor akarod!
2010. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!