Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy kéne erre ma...

Mit tegyek? Hogy kéne erre ma erre reagálnom?

Figyelt kérdés

tegnap nagyon összekaptam a párommal és begörcsölt a szívem,meg rosszul voltam...az anyja a munkahelyén kapott virágot,cserepeseket és az egyiket nekem akarta adni,mondta a párom h menjek már ki,én meg mondtam,hogy válasszon ő egyet,én nem megyek ki mert rosszul vagyok...erre a párom azt mondta neki kinnt hogy nem akarok kimenni,mert nem akarok megint a pénzről cirkuszolni..ugyanis a múlthéten nagyon összekaptunk.ráadásul,ma még be is görcsöltem,meg meg is jött..a párom meg reggel felkeltett,hogy írjak gyorsan egy önéletrajzot és küldjem el egy pár címre...ez odáig elhúzódott,hogy csak akkor mentem ki a szobából,mikor már ment elfele dolgozni az anyja... megkérdeztem h kell e valamit csinálni..rá vágta h nem és nem szólt semmi mást..

a múlthéten úgy összevesztünk,hogy a párom azt mondta h nem érti mi baja velem az anyjának és pont engem fogott ki magának szekálni...azóta csak akkor beszélünk,ha ő kérdez valamit.a véleményét tartja..nem is beszéltünk azóta arról a témáról..

mit tegyek?tegnap tényleg rosszul voltam.ma meg hipp hopp elment az idő...

kíméljetek légyszi a de bunkó vagy -os beszólásoktól...


2010. márc. 9. 11:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Elnézést, de nekem nem áll össze a kép. Rosszul lettem-cserepesvirág-összeveszés- önéletrajz-összeveszés-mibaja az anyjának velem? Most akkor mi a gond, de tényleg kérdezem!?

2010. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
jah és azt lefelejtettem hogy szeret mindig hallgatózni,és felhívott ma mamim,hogy ha annyira gáz a helyzet akkor költözzek haza,erre mondtam h a párom kiáll értem,és h ha én elköltöznék,biztos vergődne velük..ezt nem tudom h hallotta el...nem tudom,hogy akkor éppen hallgatózott e...
2010. márc. 9. 11:30
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de én se értek szinte semmit ebből, olyan kesze-kuszán van leírva, pedig kétszer is nekifutottam.


Mi a konkrét gond?

2010. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy kissé zavaros, én sem értem igazán..
2010. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
a kérdés az lett volna hogy szerintetek ma épp mi baja velem?és hogy mit kellene tennem ebben a helyzetben?
2010. márc. 9. 11:31
 6/29 A kérdező kommentje:
az a baja hogy tegnap nem mentem ki a virágért? vagy hogy ma nem mentem ki reggel csak mikor indult, vagy hogy hallgatózott volna?
2010. márc. 9. 11:32
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én se, de azt látom, hogy aprólékos fajta vagy. Bolhából csinálsz elefántot. MIért kell ez?
2010. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudja neked megmondani!
2010. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
mit értel a bolhából elefánt alatt?
2010. márc. 9. 11:34
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
jól van, akkor nem csak nekem kesze-kúsza a story :)) Az, hogy konkrétan mi baja veled, azt mi innen nem tudjuk eldönteni, főleg ha Te is csak találgatsz. A legegyszerűbb út az egyenes, kérdezz rá!:)
2010. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!