Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok akik a téli...

Vannak olyanok akik a téli szünetet egyedül otthon (max családdal, tehát nem barátokkal, haverokkal) fogják tölteni?

Figyelt kérdés

most első sorban olyanok válaszát várom akik még suliba járnak,de természetesen akárki válaszát szívesen fogadom.

én valószínűleg az egész szünetet( a szilvesztert is:((

otthon fogom tölteni..:S:( már most nagyon nyomottul érzem magam:((

nemrég lett vége a kapcsolatomnak,barátaimat elvesztettem egy "nagyon kedves bnőnek köszönhetően":S:( bár valószínűleg nem voltak igaz barátok..:S

szóval teljesen magam alatt vagyok...

akik hasonló helyzetben vannak h próbálják viszonylag vidámmá,vagyis legalább elviselhetővé tenni a szünetet?


2010. dec. 18. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az időszak a szeretet ünnepe és a családé. Nincs testvéred, hogy vele szilveszterezhess? Fel a fejjel majd lesznek igazi barátaid! :)
2010. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az a szitu, hogy vidéki bnőim vannak, és ők mind mennek haza családhoz a szünetben, előtte meg vizsgák vannak...
2010. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyiban tudlak vigasztalni, hogy csak csak te vagy így. Én egész eddig minden szünetet itthon töltöttem, mert nagyon szigorúan fogtak (nem járhattam bulizni, nem maradhattam ki komolyabb következmények nélkül, hiába engedték meg, rá egy hétre jött a pokol... ezért inkább el se mentem), most először nem fogok itthon szilveszterezni, ezt is csak azért, mert sikerült az ország másik felébe "menekülnöm" tanulni, és vizsgaidőszakom van (csak karácsonyra jöttem haza). 18/L
2010. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is itthon leszek a szuleimmel a szunetben, mivel suli idoben megyek reggel es jovok este, majdnem sose vagyok itthon, ezuttal peddig kihasznalom az alkalmat hogy itthon legyek a csaladdal es kipihenjem is magam
2010. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szüleim megkértek, hogy vigyázzak a kutyákra szilveszterkor, mert ők elutaznak (kutyák meg szöknek a petárdák miatt). Mivel karácsonykor is megyünk férjemmel, viszont 250 km-re laknak, végig ott maradunk. Bulizni akartam, de így max a kutyákkal :)

Amúgy vizsgákra is kell készülni, úgyhogy a két ünnep között masszív otthonülés lesz.

2010. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20án, 22én, és 30án vizsga, szóval max karácsonyra megyek haza, amúgy a koliba leszek, tanulok.
2010. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, én. Eddig is így volt, jó ideig még igy is marad szerintem.14f
2010. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!