Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik az apukám. Nektek...

Hiányzik az apukám. Nektek mért olyan fontos az apai szeretet?

Figyelt kérdés

Hála az égnek nem halt meg,viszont külön élünk már 8 éve.

Nagyon "lecsúszott" az életszínvonala,konkrétan alkoholista majdhogynem hajléktalan ember lett belőle.Abból az emberből akit egy időben mindenki tisztelt és felnézett rá,hogy milyen ember.Erős volt dolgozott,imádta amit csinál arra törekedett,hogy jó legyen nekünk,hogy meg legyen mindenünk...És amikor anyu elhagyta (az italozása miatt)akkor már kezdett lefelé menni a lejtőn...már nem igazán tud lejebb csúszni.Nagyon szeretem,imádom,de egyre ritkábban látogatom mert minden egyes alkalommal iszonyatosan fáj a szívem,hogy így látom őt.Ha tehetném segítenék rajta és boldog embert faragnék belőle de ebben csak saját magán tud segíteni...Most róla álmodtam,úgy láttam ahogy rég jóvágású fiatal emberként aki boldog..:( Ngayon szomorú vagyok...


2010. dec. 18. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
És még annyit,hogy nagyon félek,hogy hamarosan elvesztem őt...végleg!
2010. dec. 18. 15:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted, segíts neki. Ülj vele beszélgetni, mondd el neki is ugyan ezt,amit nekünk leírtál! Támogasd a szereteteddel, biztasd, hogy ha tud álljon le a piával,de ha egyedül nem megy neki, akkor menjen elvonóra!
2010. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudja ő ezt és annyiszor beszélgettem vele...
2010. dec. 18. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de nekem nem hiányzik az enyém.

Bár én még együtt élek vele, de jószerivel a jövőmet már tönkre tette a pia miatt.

Nem egyszer elitta/gépezte a fizuját és mivel nem tudok elmenni otthonról, a kis pénzemből nekem kellett kihúznom szarból.

Plusz anno örököltem fél millát azt is eltapsolta.

Ha lesz külön életem felé se fogok nézni, én már próbáltam sok mindent évekig vele kapcsolatban, tesz rám magasról, még neki áll feljebb, hogy az az ő pénze, arra költi amire akarja (fizuja) és az a lényeg, hogy neki jó legyen.

Ha ilyen hülye, akkor meg is érdemli!

2010. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ilyen volt nekem is amikor elment az esze de attól imádtam mindig mert tisztességesen felneveltek..normális ember lett belőlem...
2010. dec. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!