Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon hiányzik a szeretet mégsem kapok senkitől?

Figyelt kérdés
A barátnőim ritkán ölelnek meg és puszit is ritkán adnak. Pedig tudják milyen jólesne nekem mégsem teszik meg. Ha meg én meg akarom ölelni őket akkor megkérem, hogy hadd öleljem már meg őt. Így itthon ölelgetem a kispárnámat mer más úgysem ölel meg. A szüleim sem ölelnek meg párkapcsolatom pedig nincs. 20/L
2011. júl. 1. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az teljesen természetes, hogy hiányzik. Az már nem annyira, hogy nem kapsz senkitől. Nem is volt párod korábban sem?
2011. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pityupocse ***** válasza:
Igazából itt nem világítottál rá a problémád eredetére. A lányok állandóan ölelgetik egymást, ezt neked is tudnod kell, tehát valószínű azt is tudod, hogy a te barátnőid miért nem. Azért arra vigyázz, hogy ne kerülj olyan helyzetbe, hogy kétségbeesésedben szeretetért kuncsorogj. Mivel tényleg nagyon kevés infót adtál meg, nem tudok tanácsot adni mit tehetnél pontosan, de lehet, hogy a baráti körödnek kellene egy kis vérfrissítés.
2011. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem már annyira szeretet hiányom van hogy ha valaki csak kicsit is kedves velem és a kisujját adja már rántanám az egész karját még többért. Példa, volt egy csaj neten, kedves volt velem meg minden, még nem is láttam élőben de már beleszerettem. A férfi barátok is hasonlóak, ha kicsit is érzem hogy figyelnek rám számítok egyből úgy érzem hogy csak velem foglalkozzanak.

Tudom beteges de sose kaptam szeretetet, se itthon se máshol, semmi pozitív visszajelzést szinte. Így ha kapok is azt sem tudom kezelni, úgy érzem nagyon sok szeretet van bennem de egyszerűen nem tudom kinek megmutatni, férfi vagyok de bevallom már sírtam itthon ilyen miatt. Olyan jó lenne ha itt lenne mellettem valaki mit tudom én az ölére hajtani a fejem amíg ő gyengéden simogatja a fejem, vagy hajnalba átmenni valami haverhoz és kiülni valahova és csak beszélgetni kicsit.

21/F

2011. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 acelsziv ***** válasza:
A kérdezőnek és az utolsó kommenternek is szól: kifelé mit mutattok? Egy nézőpont: a kiáramlás hozza a beáramlást. z azt jelenti, hogy amennyit - és amilyen minőségben adtok kifelé (érzelmek, kommunikáció, segítőkészség)annyit és olyan minőségben kaptok is vissza. Ez nem azt jelenti, hogy csöpögősen lerohanunk mindenkit. Csak mértékkel. De egy jókedvű, segítőkész emberrel könnyebben barátkoznak és könnyebben születnek szoros barátságok is.
2011. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!