Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekünk ennyire maradiak...

Csak nekünk ennyire maradiak a szüleink, hogy nem engedik meg, hogy egymásnál aludjunk? 18 l,20 f

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú ha ennyi idősen engedély kell arra ami természetes nagykorúak vagytok,amúgy ezért nem kell hazavinni a párt ahol ilyenek a szülők,ott kreativnak kell lenni...
2010. dec. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel a gonddal nem vagytok egyedül, bár én a részemről biztos nem csinálnék ebből gondot, főleg két nagykorú gyerek esetében. Mondjuk nekem még kicsi a fiam, de belegondolva, nekem is megengedték, és így visszagondolva sem látok ebben semmi rosszat.
2010. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos attól félnek hogy testi kapcsolat lezs,de gondolom az már megvolt,szóval mondjátok hogy szállodába mentek,tuti hogy megengedik az ottalvást,amúgy megkell tanulni hazudni,barátnőm 4 éve hazudik,azt hiszik otthon hogy még szüz 24 évesen,annyira ostoba szülei vannak szegénynek,mindent bevesznek...Legyetek kreativak...
2010. dec. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagykorúak vagytok, azt csináltok, amit akartok. De a szüleitek is nagykorúak, és a lakás az övék. Ha ők nem akarják, hogy a lakásukban kettyintsetek, akkor ezt illik tiszteletben tartani. Keressetek más megoldást, másik helyszínt.
2010. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A helyzet a következő: Jól sejtettétek a dolog már megtörtént és ha nem is rendszeresen, de amikor alkalom van rá, akkor megtörténik. Ezt a szüleink is tudják, hogy van testi kapcsolat, soha nem is mondják, hogy ne csináljuk, gyakran magunkra is hagynak minket. Egyszerűen azt nem díjazzák a barátnőm szülei és az én szüleim sem igazán, hogy ott maradjak náluk éjszakára. A baj csak annyi, hogy messze lakom tőlük, késő esténként kocsikázni kell haza a sötétben, hóban. Meg persze jó lenne Vele az egész éjszakát együtt tölteni, nem feltétlenül a szex miatt, mert azt máskor is megtehetjük.
2010. dec. 20. 00:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem,két felnött embert szó szerint megaláznak.És ha jegyespár lennétek?Megkéne várni az esküvőt?
2010. dec. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha videken eltek, akkor ez ertheto, s ezzel Te is tisztaban vagy.

A pletykat akarjak elkerulni!

2010. dec. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van, én 20/L vagyok a párom 25/F.


Nem aludtunk együtt még egyszer sem a 2 év alatt! Kivétel akkor amikor elmentünk ketten nyaralni... Mivel még mindketten a szülőkkel élünk, így nem nagyon lehet mit tenni. A szülők egyik részről se akarnak a házban egy "idegen" embert éjszakára. Mi ezt elfogadtuk. Már nem csinálunk belőle ügyet. Pedig a párom messze lakik. Várjuk, hogy leteljen az 1 év és összeköltözhessünk. Utána már úgyse szólhat bele senki. :)

2010. dec. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

AZ ragadta meg a lényeget szerintem,aki azt mondta,hogy a szülők háza. Ők döntenek,hogy kit engednek be éjszakára,de pl egy panelban,esetleg tesoval osztott szobában,valóban nem kellemes,hogy ott egy "idegen",meg a reggeli,sorban állás a fürdőben,stb...SZóval azoknak,akik két felnőtt ember "megalázásról"beszélnek,egy kicsit gondolkodjanak már el..Meg attól,hogy betöltöd a 18-at nem változik meg a világ,bár én is azt hittem(pedig nem vagyok öreg,24)

Igazság szerint nekem sem engedték a szüleim,hogy bárki nálunk aludjon,csak a későbbi férjemnek(persze akkor ezt még nem tudtuk)Csak a nálunk a távolság valóban távolságot jelentett,konkrétan az ország két végét..(nyári szünetben necces lett volna máshogy találkozni,csóró egyetemistaként, autó nélkül)

Aztán mi úgy döntöttünk,hogy nem kollégiumot fizetnénk az ösztöndíjunkból,hanem lakást...Így albiba költöztünk,senkinek nem volt egy szava se(annyi,hogy ők annyival támogatnak,ami a koli lenne,a különbözetet oldjuk meg)

2010. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én szüleim sem örülnek, ha nálunk alszik a barátom, mert akkor nem csinálhatnak azt amit akarnak, stb, de mivel a barátom 45 kilóméterre lakik, ami bkv-val és volánbusszal összesen kb 2 és fél óra, megengedik, mert tényleg nincs értelme annak, hogy 5 órát utazzon 1 nap, és 5öt legyen velem. Viszont az ő szüleit nem zavarom, úgyhogy inkább én alszom ott.
2010. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!