Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3éve van párom! És szeretném...

3éve van párom! És szeretném ha már aludhatnánk egymásnál mert már elég komoly kapcsolat ez! Mit mondjak anyának hogy álljak elé? Félek ha mondanám akkor hallhatnám ezeket a csunya dolgokat!

Figyelt kérdés
Szerintem anya még azt sem szeretné hogy lefeküdjünk mivel akkor mondaná Kicsit restelem a dolgot mert sokszor szokott lek*rvázni pedig nem vagyok az!
2010. jan. 3. 12:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
hány éves vagy? mert 13 éves gyerekemnek én sem engedném... :)
2010. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, szerintem anyukád csak védeni akar a csalódástól, szeretné, ha te még mindig az ő pici kislánya lennél, aki sajnos mér nagylány lett :)
2010. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet jobban venné ha ő aludna nálatok és akkor szemmel tarthatna.

Hány éves vagy?

2010. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
17és fél lehet azt fogjátok mondani hogy gyerek vagyok és jólteszi hogy nem engedi meg!De most hány olyan csaj van aki több ... fogott mint kilincset nekem pedig ő volt az első!
2010. jan. 3. 12:33
 5/24 A kérdező kommentje:
De azt meg lehet azért nem engedi hogy ő aludjon nállunk mert kicsi a házunk
2010. jan. 3. 12:34
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
18 leszel, szerintem már igazán engedhetne, főleg, ha nagyon szereted őt :)
2010. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Fokozatosan kell anyut rászoktatni.

Ha már volt olyan, hogy késő estig volt nálad, akkor ezt egyre jobban ki kell tolni.

Eleinte csak egy-két órácskát alszik nálad, majd anyunak is természetes lesz, hogy veled alszik.

2010. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam amikor anyu ezt megengedte nekem. Szerintem ülj le vele és őszintén mond el neki mit szeretnél. Ha ellenzi kérdezd meg hogy miért és érvelj ellene. :)
2010. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem igaza van anyukádnak.

Azonkívül,hogy biztos nem tartja helyesnek,anyagi téren se mindegy,hogy plusz egy fő fürdik,vacsorázik,reggelizik nálatok.

Arról nem is beszélve,hogy egy idegenhez kellene alkalmazkodniuk,ami azért valljuk be nem éppen az ember álma(gondolj bele,ha anyukádék elvállnának és egy neked idegen pasi aludna anyukáddal,reggel várnod kellene a fürdő elött rá,megissza a kávédat stb...nem kellemes

Szerintem együttaludni majd a közös ágyban kell.

2010. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy látom az utolsó válaszoló sem tegnap volt "első bálozó" a prűd idióta hozzáállásával.
2010. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!