Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedik hogy együtt...

Miért nem engedik hogy együtt aludjunk?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnénk mindketten a barátommal együtt aludni de anyukám egyszerűen nem engedi

17 vagyok a barátom 18

1,5 éve vagyunk együtt


2010. máj. 13. 21:22
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

az okát nem tudom:S talán nem kedveli a barátod ? mondtad neki h h álltok...pl volt e már szex ilyesmire gondolok:)

sztem menj el anyukáddal vásárolgatni kettesbe és közben megbeszélnétek ezt :)

én ezt tervezem hétvégére, barátom igaz aludt már itt de azért mert nem volt már busz hazafele neki , meg mi még csak 5 hónapja vagyunk együtt:)

próbálj meg beszélni vele ilyen helyzetben :) sok sikert

18/L

2010. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

a barátomat szereti, jóba vannak

épp ez a legfurább hogy jó a viszonyuk és mégse engedi

2010. máj. 13. 21:28
 3/20 anonim ***** válasza:

az anyukák márcsak ilyenek :)


nálunk is ugyanaz a helyzet, vagyis volt. Én most leszek 18 és 2 évet kellett várnom, hogy anyum beadja a derekát. Miért? sztem ő se tudja :D pedig fiaként szereti és tiszteli a barátomat, de ebben nem volt hajlandó engedni.


így utólag sokat gondolkodom ezen, hogy miért is lehetett. Talán félt, hogy mit szólnak majd az emberek hogy az "ő kicsi lányánál" már ellenkező nemű ember alszik :D Én anyukám nem a legmodernebb anyuka, így számára az is egyértelmű volt hogy az első együttalváskor lesz a szex. hát ez nem így volt :D

folyamatosan puhítsd, de azért ne vidd túlzásba. Lassan már beadja a derekát szerintem.. 1,5 már elég idő, a korotok is megfelelő. vagy legalább az indokról krédezd meg.


sok sikert és kitartást! :)

2010. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

A kérdés nagyon jó, bár a választ én sem tudnám megmondani . . . Talán félt, vagy a "kedves ismerősök" véleményétől tart . . . .

Szerencsére nálunk sosem voltak ilyen gondok, én mindig mindent elmeséltem anyukámnak. Az ő filozófiája az, hogy: "ha valamit akar, úgyis megteszi, ha engedem, ha nem". Én akkor aludtam a barátomnál, amikor akartam (17 évesen is, pedig még nem voltunk régóta együtt, csak régóta ismertük egymást). De így anya mindig tudta, hogy mi van velem, és nem tiltott el ok nélkül semmitől.

Esetleg negemlíthete anyukádnak (ha a szextől félt), hogy ahhoz nem kell ottaludni, sőt, még sötétnek sem kell lennie . . . :) Mert ez csak rajtatok múlik :)

2010. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
*megemlítheted
2010. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Mi 2 éve vagyunk együtt.

Eddig csak azt engedték meg h náluk aludjak, de külön szobában a párommal. Vannak ilyen szülők akik nehezen engednek.

18/L 20/F

2010. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én sem aludtam együtt a párommal náluk, ő sem volt még nálunk soha éjszakára, pedig huszon évesek vagyunk már:)

Őszintén, szóba sem hoztam a dolgot 18 évesen mert tudtam milyen a felfogása anyukámnak, az ő anyukája meg mélyen vallásos, szóval nem akartam kavarni a vizet...aztán neki huga neki nővére volt a szobában, szóval nem a szülők voltak az egyetlen akadály. 3 év után kerültünk oda, hogy együtt alszunk, mert mindketten albérletben lakunk abban a városban ahol tanulunk...:-S


Én sem nagyon támogatnám, hogy a gyerekem (főleg ha kiskorú) valakinél aludjon. Tekintettel kell lenni a szülőkre...főleg nagyon fiatal korban (15-17) mikor nincs stabil kapcsolat szerintem elég k.vás mondjuk havonta-kéthavonta más-más fiúnál aludni...

Tudom Nálatok nem így van, de vannak ilyen szülők. Az ok abban keresendő, ahogyan őt nevelték:) Lehet nem akarja, hogy mások véleményezzék a dolgokat...őszintén lehet engem is érdekelne a környezetem nyomása, pedig valójában ez hülyeség. Tartsatok ki:)

2010. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

hát én a barátommal most lesz nyáron h két éve együtt vagyunk. néha nem értem a szüleimet(főleg anyukámat). egyszer simán engedi hogy elmenjek este és akkor éjszaka vagy reggel menjek haza, máskor meg egyszerűen nemet mond. és ha rákérdezek hogy miért nem?, akkor meg nem tud semmilyen indokkal előállni. az együtt alvással is ugyanez van. egyszer megengedi hogy buli után ott aludjak, máskor meg nem engedi meg, hanem szigorúan menjek haza. tavaly 1 hétre elmentem barátommal meg szüleivel nyaralni, és ugye hajnalba indultunk és én otthon szerettem volna még aludni(nehezen válok el az otthontól :/ ) erre anyuék rámtukmálták hogy igenis aludjak ott náluk mert kényelmesebb mindenkinek hogyha a barátoméknál alszok. tudják hogy egy ágyba szoktunk aludni, meg nagyon sokat találkozunk egy héten, és mégis ilyenek... szinte már megkérdezni se merem tőlük hogy ott alhatok-e csak úgy nála mert a válasz "nem" az indok meg nagy süketség.

19/L* ; 18/F

2010. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

hát nem tudom..

lehet te se örülnél ha a gyereked és a barátja a szomszéd szobába..........

de ha csak alvásról van szó, akkor próbáld elmagyarázni anyukádnak,hogy az alvás nem egyenlőre a dugással.

2010. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak 18 éves korom után engedték meg, hogy a barátommal aludjak. Persze előtte is megoldottuk csak az nem volt olyan könnyű. Gondolom félt anyukád azért nem engedi.
2010. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!