Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül szilveszterezek,...

Egyedül szilveszterezek, otthon leszek egyedül. Szüleim elutaznak 2 napra. Bátyám nem lesz otthon. Én meg maradok egyedül, már előre félek. Másnak is ilyen lesz?

Figyelt kérdés
Gondoltam egész este filmet nézek és kész:(. Meg iszok egy kicsit. Ennyi lesz.Köszönöm a válaszokat! 17L
2010. dec. 20. 11:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Na akkor 21F 22L hajrá:D
2010. dec. 20. 11:50
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
en dolgozom szilveszterkor, juhuuuuu :) szerintem nem gaz,tavaly en is egyedül voltam, megenztem a fantasztikus szilveszteri müsorokat, meghallgattam a Hinuszt ittam egy boldogabb uj evre (ami bejött :) ) aztan aludtam :)
2010. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Bárcsak már január lenne. Am szintén egyedül, m még nem hallottam semmiről, amire érdemes lenne kimozdulni valakivel, zárt helyre pedig nem szivesen megyek... :P

19/f/szintén borsod :P

2010. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

én alszok:)

20F

2010. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egy barátodnál sem lesz házibuli, ahova elmehetnél?
2010. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, mindenki akit ismerek buliba megy...
2010. dec. 20. 15:59
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is egyedül leszek na jó mondjuk nekem szüleim a másik szobában lesznek. Barátaim nincsennek akikkel eltudnék menni. Már pár éve igy van ez. 24/L
2010. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én is egyedül leszek, még a szüleim sem lesznek itthon. Haverokkal nem tudok menni sehova, mert ők házibuliban lesznek. Én is mennék, csak engem nem ismernek. Pedig budapesti vagyok, szóval lennének lehetőségek, de egyedül nem túl jó :(

17/f

2010. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig otthon szilvesztereztem és már sajna nagyon unom hogy mindig itthon kell lennem mert panellakásban lakunk és nagyon rossz.:S Barátnőm nincsen és még nem is volt soha.:S Haverjaim nincsenek illetve van egy kettő de azok buliba vagy diszkóba mennek. Úgyhogy én valszeg. elmegyek az ingyenes Blikk utcabálra jó koncertek lesznek.:) Csak nagyon rossz egyedül menni. Ha gondolod én szívesen el megyek hozzád hogy ne legyél otthon egyedül és hogy ne egyedül köszöntsed az újévet.:)18/f Bp.
2010. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!