Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szánom rá magam olyan...

Miért szánom rá magam olyan nehezen azokra a dolgokra, amikről tudom, h nagyon élvezem?

Figyelt kérdés
például a festés. teljesen kikapcsol, az a kedvenc hobbim, mégis olyan nehezen szánom rá magam h leüljek, amikor végre sikerül, akkor meg annyira élvezem, h megfogadom többször fogok, következőleg mégis nehezen ülök le...h van ez?
2010. dec. 20. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom miért de én is vagyok egyes dolgokkal így
2010. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lustaság, én is órákig tudom bambulni a semmit a neten, minthogy pl olvassak.
2010. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok :)))

lusta vagyok bevallom :) klipakolni a cuccost, aztán elmosni mindent amit használt az ember, hát macerás :)

2010. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az írással és rajzolással vagyok így. Imádom őket, de alig tudom magam rászánni, hogy belekezdjek, aztán meg órákig élvezem a dolgot :)

Azt hiszem, azért van ez így, mert van bennem egy blokk, hogy úgysem fog sikerülni az aktuális művem, ami arra ösztökél, hogy ne kezdjek bele. Mert félek, hogy nem jön össze... na, ilyenkor indig megpróbálok magamon erőt venni:)

2010. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!