Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm mindig kényszerít...

A barátnőm mindig kényszerít dolgokra (de nem rossz dolgokra ) olyanokra amiket én nem akarok és ha nem akarom akkor máris elkezdi : de izé vagy! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma is (11éves vagyok) azt mondta , hogy ő ebédes akar lenni merrt , hogy mindig éhes ha vége van a sulinak!! Én pedig nem akarok ebédes lenni és ő meg azt akarja , hogy akkor meg várjam meg meg minden!! De én nem akartam megvárni mindig mert én otthon mindig csinálok valami fontos dolgot!! Az a baj , hogy mondta , hogy akkor haza fog járni az egyik osztálytársunkkal (mert ugye eddiog velem járt haza) de az az osztálytársunk pont az aki egyszer majdnem szétválasztott minket!! (És megbeszéltük , hogy utállni fogjuk és soha nem békülünk ki vele de még is egész nap vele beszélget!! ) És ma már mondtam neki , hogy lehet , hogy ebédes akarok lenni de amióta ítthon vagyok már nem szeretnék ebédes lenni!! :/


De ha most holnap megmondom neki , hogy mégse leszek ebédes akkor kiveri a hisztit!! (De remélem azért nem lesz bunkó ugyanis holnap lesz a szülinapom) Szóval nem tudom mit tegyek!! SEGÍTSÉÉÉG!!!


2011. márc. 22. 15:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
pofon egyszerű. ha nem akarsz ebédes lenni akkor ne legyél. ha meg igy zsarol h ezzel meg azzal megy haza akkor hadd menjen. attol még nem lesz szétszakítva a barátságotok
2011. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
(és ez a legjobb barátnőm)
2011. márc. 22. 15:52
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ha nem akarsz, akkor ne legyél ebédes, de várd meg Őt, amíg megebédel, hogy együtt mehessetek haza.
2011. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom de mindenért hisztizik meg máris : Olyan hülye lettél meg balblabla..
2011. márc. 22. 15:53
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
ne haragudj, de szerintem egy ilyen gyerek nem barát :( keress másik barátot, aki jobban becsül.
2011. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
23%
Istenem de cuki :D 11 évesen barátnőd van? inkább élvezd még hogy gyerek vagy mellesleg hagyd rá a hisztijét majd lenyugszik és ha fontos vagy neki tudtodra adja hogy sajnálja :D ne csinálj semmit nem kényszeríthet rá...de am ilyen korban mindenki ilyen :D én is ilyen voltam (csak nekem nem volt barátom) de mostanra kicsit felnőttem :D
2011. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De nem akarom megvárni mert mindig csomó dolgom van itthon!! És ő kb. félóráig kajál mivel 3-szor repetázik!! Meg amúgy is van egy csiomó olyan kaja a suliban amit utálok : Bleeeee
2011. márc. 22. 15:54
 8/21 anonim válasza:
jah hogy lány vagy :D nézd el nekem szar napom volt :D
2011. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
zárójelben : (lány vagyok)
2011. márc. 22. 15:55
 10/21 A kérdező kommentje:
Csak az a baj , hogy van amikor meg olyan aranyos!! De van amikor meg tökre bunkóó!! És nem tudom ...
2011. márc. 22. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!