Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehetne egy kicsit...

Mivel lehetne egy kicsit visszahozni azt a "hangulatot" ami az elején jellemezte a kapcsolatunkat? Nem nagy dolgokra gondolok, csak egy-két apróságra, amivel nőként lehetne próbálkozni.

Figyelt kérdés
Most is nagyon jó a kapcsolatunk, de kezembe akadt egy-két régi aranyos dolog amik eszembe juttatják az elejét. Erre szeretnék kicsit rávilágítani a páromnak, persze csak finoman. Több mint négy éve vagyunk együtt már.
2011. szept. 19. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékozd meg, vagy említsd meg neki a régi szép időket, pl. emlékszel milyen szép rózsát kaptam tőled 3éve?:) ilyenek:)
2011. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet köszi :)
2011. szept. 19. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Járjatok el azokra a helyekre ahová régen jártatok. Pl: mi nagyon sokat jártunk régen egy étterembe és idén nyáron többször is elmentünk. Még jobb volt mint anno mikor az elején voltunk :)
2011. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez is tök jó :) Néha szoktam neki egy-két kedves dolgot írni, meg apró meglepetéseket. Csak arra próbálnám rávenni, hogy úgy viszonyuljon ezekhez mint régebben:).
2011. szept. 19. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézegess vele régi fényképeket,mutasd meg azokat a tárgyakat,leveleket,képeslakpokat,bármit amit még a kapcsolatotok elején kaptál tőle.A "most miért nem hozol nekem virágot,pedig régen mennyit kaptam",ezt szerintem kerüld.Ezt szemrehányásnak veheti.

Mi csiáltunk olyat is,hogy egyik évben eljátszottuk a megismerkedésünket újra.Ugyanaz a ruha,frizura,helyszín,külön mentünk oda,ugyanolyan virág stb.úgy beszélgettünk,mintha nem ismernénk egymást (izgultam :D),csak annyi volt a különbség,hogy az este szexel végződött,míg annak idején nem.Nagyon izgalmas volt,mintha egy majdnem idegennel csinálnánk,akihez őrülten vonzódunk.Ő a mai napig emlegeti azt az estét. :)

2011. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez de jó ötlet :).
2011. szept. 19. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!